Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Liseler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=151)
-   -   Meslek liselerinin Önü Açılmalı mı ? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=29840)

Veli Bircan 30.06.2009 01:57

Meslek liselerinin Önü Açılmalı mı ?

[B]Sizce Meslek liselerine Uygulanan Katsayı Adaletsizliği Kalkmalı mı ?

Meslek Liselerinin Önü Açılmalı mı ?

Neden Açılmalı ?

Neden Açılmamalı ?

[/B]

65serdal58 30.06.2009 02:00

Cevap: Meslek liselerinin Önü Açılmalı mı ?

açılmalı tabi....
imam hatipler uğruna meslek liselerini mahvettier...
bu adaletsizlik kalkar bigün inşallah

saol kardeşim duyarlılığın için

Veli Bircan 30.06.2009 02:01

[B]Ülkemiz Eğitiminin Acı Bir Gerçeğidir Meslek Liseleri Meselesi....Eğitimdeki Adaletsizliğin bir Numaralı Örneğidir...Kesinlikle Açılması Lazım[/B]

65serdal58 30.06.2009 02:05

siyasetciler imam hatipten uzak dursalardı;bu mağduriyet doğmayacaktı...

allah hepsinin belasını versin...

yok imam-hatipler bizim arka bahçemizdir lafları yaktı meslek liselileri....

yeriniz yok sizin bu dünyada siyasetçiler....

isim vermeye gerek yok...bilen biliyor........

betüs58 30.06.2009 02:11

yorumlara katilmioyrumm bi müslmann ülkesii icin nasii böle yorumlar yapioliorr utaniyorumm gercekten ben almanyda yasioyrum burda dogdumm burda büyüdm ve de 7 yasindan beri kapaliyim lise bitiridm ve okula basladigim ilk günden ber takarim örtümü almnalar taktirr ediolar beni yhaa siz???:(ben suan meslekte yapiorum hemde saglikk bölümünde en azindan almanyada cikip biu halimle bi pskolog veya doktor polabilirm ama kendii ülkem icin aynii sözlerii ne yazikki sarfedemiyecegim..:(

ayhh ben yanlis anlamisim herhadee sorry:$

qio 30.06.2009 03:22

Metin bu betüşle ne yapacağız :)

Klimasuyu 30.06.2009 03:24

[QUOTE=betüs58;436896]yorumlara katilmioyrumm bi müslmann ülkesii icin nasii böle yorumlar yapioliorr utaniyorumm gercekten ben almanyda yasioyrum burda dogdumm burda büyüdm ve de 7 yasindan beri kapaliyim lise bitiridm ve okula basladigim ilk günden ber takarim örtümü almnalar taktirr ediolar beni yhaa siz???:(ben suan meslekte yapiorum hemde saglikk bölümünde en azindan almanyada cikip biu halimle bi pskolog veya doktor polabilirm ama kendii ülkem icin aynii sözlerii ne yazikki sarfedemiyecegim..:(

ayhh ben yanlis anlamisim herhadee sorry:$[/QUOTE]

...........................

[QUOTE=club7house;436938]Metin bu betüşle ne yapacağız :)[/QUOTE]

valla bende bilmiyorum kardeşim:confused::)

Ertugrul 30.06.2009 03:39

[B][I]İmam Hatip Liseleride dahil olmak üzere bütün Meslek Liselerinin Üniversite Sınavlarına aynı şartlarda katılmaları hak ve hakkaniyet açısından şarttır. 90'lı yılların bulanık günlerinde çıkartılan kesintisiz eğitim kanununda, ilki 1999 yılında uygulanan kat sayı adaletsizliğininde biran önce değişmesi gerekiyor. [/I][/B]

qio 30.06.2009 08:31

Haklısınız İmam hatip'ten oxford'a direk geçiş yapılmalı burda bi adaletsizlik var. !

LaEdri 30.06.2009 10:55

Sırf İmam-Hatiplerin önünü kapatmayı mantıklı(!) göstermek için meslek liselerinin önünü de kapattılar..Yahu korkmayın meslek liselerinde Arapça,Tefsir,Kuran,Siyer dersleri yok,üstelik başları kapalı da değil..
Şu durumda Fen Liseliler [B]sözel[/B] bölümlere giderse puanı kırılmalı,A.Öğretmen Lisesi öğrencilerine [B]öğretmenlik dışı[/B] tercihlerinde puanları kırılmalı..Ama kırılmıyor..

WEZ Format +2. ?uan Saat: 12:24.