Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   İnkışla Belediyesi (GEMEREK) (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=233)
-   -   İNKIŞLA BELEDİYESİ (GEMEREK) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11137)

Güner 06.05.2007 03:47

İNKIŞLA BELEDİYESİ (GEMEREK)

Belediye Başkanı: [B]HİLAL YILDIZ[/B]
[IMG]http://www.yerelnet.org.tr/resimler_baskan/127153_11_21_52.jpg[/IMG]

[B]Nüfus:[/B] 2069

[CENTER][IMG]http://www.yerelnet.org.tr/resimler_gonderdikleriniz/127153_2004_06_17_13_08_38_10963.jpg[/IMG][/CENTER]

DrMustafaKaya 29.05.2007 19:49

Dr Mustafa Kaya,dan Gelin;gemerek Inkisla Kasabasini,taniyalim.

Kasabamiz Inkisla Sirinmi Sirin elektirigi Suyu saglikocagi.Morgu modern Dügün salonu.Asvat Yolu.Orta Ve Ilkokulu.Belediyeye Ayit.Kepcesi Cöp .Arabasi.ikitane Dolmusu,postanesi.Dörttane kirathanesi.iki tane Lüxs Süper marketi.Dört bakkali.Iki tane internet sitesi,Iki tane Mobilya Imalati.iki tane Kaynak Atölyesi.halkin yüzde Sekzenbesi egitimli Yüzde yirmi besi.Yüksekmezilerde devlet görevlisi Polis Hakim Savici Doktor ögretmen,vesayire sivas cevresinde sayilan Sevilen sirin Örnek Bir kasaba.Bütün Detaylari Resimlerle daha iyi tanitacagimi Umuyorum,Ögrenmek Istediklerinizi Konumuzda islerseniz Sorularinizi belitirseniz kendimden Ve Kasabamdan Sizleri seve seve Bilgilendirririm.Haydin Mismillah Taniyalim Beraber inkisla Kasabasini Simdiden Ilginiz Alakaniz ve paylasimlariniz Icin Tesekür Eder Avusturyadan Selamlar Saygilar Sevgiler Dr Kaya Mustafa:)

Ertugrul 29.05.2007 20:09

-->: İNKIŞLA BELEDİYESİ (GEMEREK)

Mustafa bey çok güzel bir giriş yapmışsınız,
fotoğrafları ve detaylı bilgileri bekliyoruz.

DrMustafaKaya 01.06.2007 00:49

-->: Dr Mustafa Kaya,dan Gelin;gemerek Inkisla Kasabasini,taniyalim.

[QUOTE=DrMustafaKaya;210087]Kasabamiz Inkisla Sirinmi Sirin elektirigi Suyu saglikocagi.Morgu modern Dügün salonu.Asvat Yolu.Orta Ve Ilkokulu.Belediyeye Ayit.Kepcesi Cöp .Arabasi.ikitane Dolmusu,postanesi.Dörttane kirathanesi.iki tane Lüxs Süper marketi.Dört bakkali.Iki tane internet sitesi,Iki tane Mobilya Imalati.iki tane Kaynak Atölyesi.halkin yüzde Sekzenbesi egitimli Yüzde yirmi besi.Yüksekmezilerde devlet görevlisi Polis Hakim Savici Doktor ögretmen,vesayire sivas cevresinde sayilan Sevilen sirin Örnek Bir kasaba.Bütün Detaylari Resimlerle daha iyi tanitacagimi Umuyorum,Ögrenmek Istediklerinizi Konumuzda islerseniz Sorularinizi belitirseniz kendimden Ve Kasabamdan Sizleri seve seve Bilgilendirririm.Haydin Mismillah Taniyalim Beraber inkisla Kasabasini Simdiden Ilginiz Alakaniz ve paylasimlariniz Icin Tesekür Eder Avusturyadan Selamlar Saygilar Sevgiler Dr Kaya Mustafa:)[/QUOTE]Arkadaslar tedaylari görevli arkadaslar resimleri isledikten sonra sizlere daha cok bilgi isliyecegim Inkisla kasabasi hakinda.:Dr Kaya Mustafa

mdogan58 01.07.2008 09:46

-->: İNKIŞLA BELEDİYESİ (GEMEREK)

Inkisla kasabamizin sitesi de var

[url]www.inkisla.net[/url]

Ömer TURAL 01.07.2008 19:08

--->: İNKIŞLA BELEDİYESİ (GEMEREK)

Ben Gemerek Karagöl köyünden ömer Tural.
1984 yılında inkışla hamzalıya arı koydum.İnkışla insaninın çağdaşlığını ve misafir perverliğini o zaman gördüm.Teşekürler İnkışlalı hemşerilerime.
Çok sevdiğim köyüm karagöl için bir vep sitesi kurdum.
[url]www.karagolkoyu.info[/url]
[url]www.karagöl.com[/url]
kötyümüzü yakından tanımak isteyenlere sitemizi ziyaret etmelerini tavsiye ederim.
İnkışla sitesiyle kardeş site olmaktan gurur duyarım.
omer_turalmsn.com

DrMustafaKaya 31.01.2009 18:58

Cevap: Dr Mustafa Kaya,dan Gelin;gemerek Inkisla Kasabasini,taniyalim.

[QUOTE=DrMustafaKaya;210087]Kasabamiz Inkisla Sirinmi Sirin elektirigi Suyu saglikocagi.Morgu modern Dügün salonu.Asvat Yolu.Orta Ve Ilkokulu.Belediyeye Ayit.Kepcesi Cöp .Arabasi.ikitane Dolmusu,postanesi.Dörttane kirathanesi.iki tane Lüxs Süper marketi.Dört bakkali.Iki tane internet sitesi,Iki tane Mobilya Imalati.iki tane Kaynak Atölyesi.halkin yüzde Sekzenbesi egitimli Yüzde yirmi besi.Yüksekmezilerde devlet görevlisi Polis Hakim Savici Doktor ögretmen,vesayire sivas cevresinde sayilan Sevilen sirin Örnek Bir kasaba.Bütün Detaylari Resimlerle daha iyi tanitacagimi Umuyorum,Ögrenmek Istediklerinizi Konumuzda islerseniz Sorularinizi belitirseniz kendimden Ve Kasabamdan Sizleri seve seve Bilgilendirririm.Haydin Mismillah Taniyalim Beraber inkisla Kasabasini Simdiden Ilginiz Alakaniz ve paylasimlariniz Icin Tesekür Eder Avusturyadan Selamlar Saygilar Sevgiler Dr Kaya Mustafa:)[/QUOTE]Müjde Müjde Sivas Inkisla Belediyesi Yine Bir Hayir Kurulusuna Imza Atti: Inkislalilar Dayanisma Dernegi Kuruldu üye kayitlari Basladi Hayirli Ugurlu Olsun. Sirin Belediyemiz Inkislanin Resmimlerini Gönderdim Sayfaya Islerseniz Sevinirim Hersey Gönlünüzce Olsun Sivaslilar Net Iyki Varsiniz.Dr Kaya Mustafa

WEZ Format +2. ?uan Saat: 12:25.