Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Diğer Konular (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=34)
-   -   ASKER (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=13886)

cegceg 04.11.2007 21:23

ASKER

Saygı değer Sivaslılar, acemi birliğine 5. Piyade Er Eğitim Tugayı Tanksavar Er Eğitim Tabur Komutanlığına geliyorum. Bulunduğu yer(sanırım Temeltepe) Hava şartları ve diğer konular hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim. Saygılar hepinize.

EmirCaNN 04.11.2007 21:24

--->: ASKER

hayat gerkcenden güzel :D !!!!!!

arikarinkuchi 04.11.2007 21:42

nerden geliyorsunuz antalya izmir gibi yerse işin biraz zor
kışı biraz zordur sivasın

Duhan58 04.11.2007 21:53

temel tepe ha hiç gelem kaç derim bence

benimde acemi birliğim amasya idi topcu taburu ileri gözetleyici bölüğünden

amasya ile iklimi aynı sayılır sivasın anlıycan kışı sğuk ama bi fark var amasyada yazın geceleri soğuk ama burda öyle değil yazın gayet sıcak geçer ama bunaltmaz

güzel bi memlekete düştün ama düştüğün birlik için aynı şeyi söylüyemiyeceğim

başka soruların olursa özelden yazabilirsin

amasya nerden çıktı diyecen orasını bende bilmiyorum :D

cegceg 04.11.2007 22:01

[QUOTE=samet yıldız;218844]nerden geliyorsunuz antalya izmir gibi yerse işin biraz zor
kışı biraz zordur sivasın[/QUOTE]

Balıkesir / Bandırma'dan geliyorum. Burada çok nem var.

[QUOTE=Duhan58;218845]temel tepe ha hiç gelem kaç derim bence

amasya ile iklimi aynı sayılır sivasın anlıycan kışı sğuk ama bi fark var amasyada yazın geceleri soğuk ama burda öyle değil yazın gayet sıcak geçer ama bunaltmaz

amasya nerden çıktı diyecen orasını bende bilmiyorum :D[/QUOTE]

Kaçmak yok yapacağız borcumuz. Evliyken zor olacak ama kader diyoruz. Düştüğüm birlik ne bakımdan güzel değil?

altuntas58 04.11.2007 23:31

-->: ASKER

[B]Sivasta askerlik yapmak bir ayrıcakıktır sen öyle sıradan laflara aldırma askerliğin yeri yurdu olmaz bizler hiç kimselerer danışmadan koçlar gibi gittik askerliğimizi yaptık sende öyle yap kimselere danışma gercekten çok şanslısın cünkü sivas gibi güzel bir şehirde askerlik yapacaksın artı birde sivassporun maclarını stadyumdan seyretme şansına sahip olacaksın bu şansı iyi kullan[/B]

cegceg 04.11.2007 23:40

--->: -->: ASKER

[QUOTE=altuntas58;218866]Sivasta askerlik yapmak bir ayrıcakıktır sen öyle sıradan laflara aldırma askerliğin yeri yurdu olmaz bizler hiç kimselerer danışmadan koçlar gibi gittik askerliğimizi yaptık sende öyle yap kimselere danışma gercekten çok şanslısın cünkü sivas gibi güzel bir şehirde askerlik yapacaksın artı birde sivassporun maclarını stadyumdan seyretme şansına sahip olacaksın bu şansı iyi kullan[/QUOTE]

Danışma sebebim meraktan, ayrıca Sivas'ta askerlik yapacağım içinde çok mutluyum, niye derseniz Memleketimin görmediğim bir cennetini görecek olmam, yeni bir yer tanıyacak olmam, hatıralarımın olacak olması. Döndüğümde de Sivasın şurasını görmedinmi, şuyundan yemedinmi sorularıyla karşılaştığımda, görmediğim, yemediğim için pişman olmamak. Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Saygılar.

cegceg 10.11.2007 09:56

57 - 75 MM. GTT Çavuş talimgah

altuntas58 10.11.2007 13:38

-->: --->: -->: ASKER

[QUOTE=samet yıldız;218844]nerden geliyorsunuz antalya izmir gibi yerse işin biraz zor
kışı biraz zordur sivasın[/QUOTE]

[QUOTE=Duhan58;218845]temel tepe ha hiç gelem kaç derim bence

amasya nerden çıktı diyecen orasını bende bilmiyorum :D[/QUOTE]

[QUOTE=cegceg;218874]Danışma sebebim meraktan, ayrıca Sivas'ta askerlik yapacağım içinde çok mutluyum, niye derseniz Memleketimin görmediğim bir cennetini görecek olmam, yeni bir yer tanıyacak olmam, hatıralarımın olacak olması. Döndüğümde de Sivasın şurasını görmedinmi, şuyundan yemedinmi sorularıyla karşılaştığımda, görmediğim, yemediğim için pişman olmamak. Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Saygılar.[/QUOTE]

[B]Bu arkadaşların sivasta askerlik yapılmanın zorluğundan bahsetmesini sebebini anlamış değilim sanki daha evvel burda askerlik yapmışlar gibi anlatmaları beni hayrete düşürdü sivas temel tepe gercektende harika bir askeri birlik[/B]

cegceg 20.11.2007 13:43

22 si akşamı İstanbul'a 23 ü sabahıda İstanbuldan uçakla geliyorum memleketinize. 3 ayım memleketinizde geçecek. Belkide 15 ayım... Sivas 2. memleketim olacak. Memleket 10 İkamet 58.(umarım doğru yazmışımdır:) ) Hepinize saygılar, sevgiler...

WEZ Format +2. ?uan Saat: 17:57.