Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Özel Günler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=205)
-   -   İZMİR'DE KARANLIĞA İLK KURŞUN..!!! (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=39168)

Alibaba58 15.05.2012 10:20

İZMİR'DE KARANLIĞA İLK KURŞUN..!!!

KONAK MEYDANI'NDA İZMİR'İ İŞGAL EDEN İSTİLACI GÜÇLERE İLK KURŞUNU ATAN KAHRAMAN GAZETECİ..!!!

SAYGIYLA ANIYORUZ..!!!

“Şehit edileceğini bile bile ilk kurşunu atarak milli mücadeleyi başlatan Hasan Tahsin, Türk gazetecisinin, yurtseverlerin, cesaretine, mücadele azmine de örnek teşkil etmiş bir kahramandır”

Bağımsızlık mücadelesinin fitilini ateşleyen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin ve arkadaşlarını anarken, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının vatanımız için canını vermiş şehitlerimizin anıları ve verdikleri mücadelenin önünde saygıyla eğiliyoruz.”

NECMEDDİN ÖZBEK 15.05.2012 10:34

Cevap: İZMİR'DE KARANLIĞA İLK KURŞUN..!!!

[QUOTE=Alibaba58;615564]KONAK MEYDANI'NDA İZMİR'İ İŞGAL EDEN İSTİLACI GÜÇLERE İLK KURŞUNU ATAN KAHRAMAN GAZETECİ..!!!

SAYGIYLA ANIYORUZ..!!!

“Şehit edileceğini bile bile ilk kurşunu atarak milli mücadeleyi başlatan Hasan Tahsin, Türk gazetecisinin, yurtseverlerin, cesaretine, mücadele azmine de örnek teşkil etmiş bir kahramandır”

Bağımsızlık mücadelesinin fitilini ateşleyen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin ve arkadaşlarını anarken, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının vatanımız için canını vermiş şehitlerimizin anıları ve verdikleri mücadelenin önünde saygıyla eğiliyoruz.”[/QUOTE]

bu gün siteye gazeteci şehit hasan tahsinin şehadet yıldönümü konusunu açmak için girdiğmde gördümkü sevgili alibaba benden önce davranmış alibaba kardeşimi bu kahramanlık abdesi değerli gazetecimizi gündeme getirdiği için yürekten kutluyorum izmir konakta ilk kurşun anıtı adı altında bir heykelle ölümsüzleştirilen hasan tahsini minnet ve şükranla anıyor ALLAH'tan rahmet diliyorum mekanı cennet olsun.

Sılam_58 15.05.2012 10:46

Başta T.C. kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Bu örnek davranışıyla eylemi başlatan cesur gazeteci Hasan Tahsin'e sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

ÖnceVatan_58 15.05.2012 23:13

[B][I]Böyle kahramanlar hiç bir zaman unutulmamalı, şuan bulunduğumuz konum onların bizlere sunduğu bir armağandır.[/I][/B]
[I][B]Bu kahraman gazetecimizizin mekanı cennet olsun.Gazeteci Hasan Tahsin'i saygı ile anıyorum.[/B][/I]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 04:12.