Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Sivas Havaalanı (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=189)
-   -   SIVAS HAVAALANI (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=13116)

efe-58 21.08.2007 22:05

SIVAS HAVAALANI

sivas hava alaninin yurt disina acilmasi cok guzel bir gelisme.
ama havaalaninda saat yok telefon yok. gelen yolcular bölumunde bagaj,lara ayrilan bölum cok dar. tabiki zaman la hersey olur ama bunlar in basdan olmasi gerekiyor. umarim bilirleri ilgilenir.

[B]SİVAS HAVA ALANI Tel.Nosu: 0346 223 43 89[/B]

58MySouL 01.09.2007 21:54

--->: SIVAS HAVAALANI

tsk ler cok guzel konuya deınmıssın bızde aynı sıkıntıları yasadık en kısa zamanda tamamlanması dılegıyle

altuntas58 02.09.2007 20:23

-->: SIVAS HAVAALANI

Sivas hava alanının tam olarak eksiksiz olarak bittiğini sanıyordum ama malesef henüz tam olarak bitmemiş sağlık olsun hava alanımız uluslar arası standartlara getirilya gerisi kolay gibi geliyor inşallah kalan eksiklerde bir an evvel tamamlanır sivasa yakışır bir hava alanı halıne getirilir diye düşünüyorum

onderb 17.09.2007 04:39

Arkadaslar ben Ben haftaya sivasa gelcem izmire gitmek icin hakat sivasi bilmiyorum pek havaalanına nasıl giderim sivastan servis var midir?
nerden binecem bu servise eger varsa saatleri kactır biliyormusunuz ? eger yardımcı olabilirseniz cok sevinirim....
simdiden tskler....

efe-58 17.09.2007 05:43

[QUOTE=onderb;214591]Arkadaslar ben Ben haftaya sivasa gelcem izmire gitmek icin hakat sivasi bilmiyorum pek havaalanına nasıl giderim sivastan servis var midir?
nerden binecem bu servise eger varsa saatleri kactır biliyormusunuz ? eger yardımcı olabilirseniz cok sevinirim....
simdiden tskler....[/QUOTE]

selam
takma kafana sivasa oto gara da gelsen tren istasyonuna da gelsen hava alanina gitmek hic sorun degil. 25 dakikada seni tax ler atar hava alanina
hayirli yolculuklar.

onderb 17.09.2007 16:52

ne kadar yazarkiii taksi oraya acabaa
minibus helan yokmudur

mesut_tncsvs 07.10.2007 23:44

ya gerçekten otobüslerin kalkması kötü oldu gerek üniversiteye gerekse havalimanına olsa iyi olur

küçük minibüsler koymuşlar halk otobüsleri çok kötü oldu insanlar rahat edemiyor birde şehir merkezinde gaza basıyorlar normal boşyolda yavaş gidiyorlar bu şoförleri anlamak imkansız

sevgili değerli büyüğüm sami aydın inşallah bu konuya bir çözüm bulur yoksa ulaşımlarda daha çok sıkıntı çekicez

m_serbetci 10.12.2007 20:08

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][B]Arkadaşlar Ben [url]www.ucuyorum.com[/url] da Sivas Havaalanı için uğraşıyorum... Oradaki forumda Sivasımızı havacılık
camiiasında temsil etmeye çalışıyorum ama tek başıma bu kadar insanla baş edemiyorum.
Sivasımızı karalayanlar var.Üye olup yardımlarınızı bekliyorum.
Türkiyedeki Havaalanları>Sivas Havaalanı ve
Turizm>Kültür Kenti Sivas başlıklarında mücadeleme yardım edin... Tanıtalım Sivasımızı millete....[/B][/COLOR][/FONT]

altuntas58 10.12.2007 20:18

-->: --->: SIVAS HAVAALANI

[QUOTE=m_serbetci;221533][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][B]Arkadaşlar Ben [url]www.ucuyorum.com[/url] da Sivas Havaalanı için uğraşıyorum... Oradaki forumda Sivasımızı havacılık
camiiasında temsil etmeye çalışıyorum ama tek başıma bu kadar insanla baş edemiyorum.
Sivasımızı karalayanlar var.Üye olup yardımlarınızı bekliyorum.
Türkiyedeki Havaalanları>Sivas Havaalanı ve
Turizm>Kültür Kenti Sivas başlıklarında mücadeleme yardım edin... Tanıtalım Sivasımızı millete....[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Kardeşim sizi tebrik edeim sivas hava alanı aslında tam anlamıyla bitmedi bittiği zaman türkiyenin en modern hava alnalarından birisi olacaktır kolay gelsin yolun acık olsun

sade58 11.12.2007 14:43

Sivas havaalının büyük bir şekilde yapılması, Sivas için çok güzel bir gelişmedir.Zamanla daha güzel çalışmalar olacağına inanıyorum.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 23:07.