Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Şarkışla (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=136)
-   -   SARKISLA-Gümüştepe (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11382)

balbademi_58 08.02.2008 21:23

--->: SARKISLA-Gümüştepe

Ben yapaltından Kadir Demirhan nın kızıyım suskun_prenses adlı arkadaş kendini daha açık tanıtırsan nerden tanıştıgımızı bulabiliriz

suskun_prenses 09.02.2008 18:28

ben köyden kimseyi tanımıyorum.neyse

orhany 10.02.2008 20:30

[QUOTE=balbademi_58;232012]Ben yapaltından Kadir Demirhan nın kızıyım suskun_prenses adlı arkadaş kendini daha açık tanıtırsan nerden tanıştıgımızı bulabiliriz[/QUOTE]

Maşallah kimleri görüyorum. Sizleri görmekten mutlu oldum. Cici kız herkese Orhan ÇOLAK'tan selam söyle baban, amcaların soran herkese. Sen nerede kalıyorsun kusura bakmayın köyden ayrılalı çok oldu onun için durumunuzu bilemiyorum. yine görümek dileğiyle Yeğenim.

orhany 10.02.2008 20:57

--->: YApaltin

[QUOTE=Gümüstepeli-58;231548]merhaba arkadaslar tum gumustepelilere selam olsun insallah burda cok kisiyle tanisiriz orhan abi seni taniyorum bizi her gordugunde takilirdin saka yapardin. yegenin mustafa abide ayni senin gibi sakaci koyun gencler odasinda herkese takilr milleti guldururdu ama simdi evlendi fazla disari cikamiyor :)orhan abi yazarsan sevinirim[/QUOTE]

Muharremciğim ALLAH razı olsun ağbini unutmamışsın. Sizleri burlarda bari olsun görmek inanın beni mutlu ediyor. Nasıl gidiyor hayat oralarda ben memleketin tadını bulamıyorum soran herkese selamlar tanıdıklarınıza bu adresi verin en azından sanal alemde buluşalım. Selamlar, sevgiler Hoşçakalın.

balbademi_58 12.02.2008 08:35

Slm Ohan abi bende burda sizlerle buluşmaktan çok mutlu oldum kaç yıldır birbirimizi görmüyoz ama sanalda olsa insanların birbirleriyle irtibata geçmesi çok güzel.Biz ailece Kayseri de kalıyoz babamda arasırı gidip gelir iş dolayısıyla orda şuan yanımızda slmını söyledim babamında sizlere çok slmı var.Saygı ve selamlarımla tekrar görüşmek dileğiyle.

Gümüstepeli-58 16.02.2008 17:57

orahan abi seni unutmak mumkunmu abi cok degismisin ya biyik felan birakmisin.abi bende almanyada kaliyorum evlendik buraya geldim 3 yildir burdayim ben de koyu cok ozledim.herkez gozumde tutuyor.ama ne yaparsin iste kismet buradaymis herkese cok selam soyle abi kendine cok iyi bak.

Gümüstepeli-58 16.02.2008 17:59

ha bu arada yigidolar yine maci almis teprikler helal olsun hepinize

bulutum 26.02.2008 18:48

[QUOTE=balbademi_58;232012]Ben yapaltından Kadir Demirhan nın kızıyım suskun_prenses adlı arkadaş kendini daha açık tanıtırsan nerden tanıştıgımızı bulabiliriz[/QUOTE]

baban ne işle meşgul şarkışladamı çalışıyor bendende slkm soyle sen bılmessın ama baban bılır

yapaltınlı58 27.02.2008 16:18

oooooooooooo ben siteye girmiyeli ne kadar kişi olmuş orhancığım nasılsın gardaşım ben bir aydır gece çalışıyom onun için bayadır giremedim iyisindir inşalla tüm yapaltınlılara selam

orhany 27.02.2008 21:00

[QUOTE=yapaltınlı58;239427]oooooooooooo ben siteye girmiyeli ne kadar kişi olmuş orhancığım nasılsın gardaşım ben bir aydır gece çalışıyom onun için bayadır giremedim iyisindir inşalla tüm yapaltınlılara selam[/QUOTE]

Evet Mehmet kardeş Maşallah gençler gelmeye başladı. Beni sormuşsun Allah razı olsun iyiyim. Sende iyisindir İNŞALLAH. Bu arada bizim köyün siteside açılmış Bilgilerinize [COLOR="Red"]gümüştepedk[/COLOR] Selamlar, Sevgiler...

WEZ Format +2. ?uan Saat: 15:23.