Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anketler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=14171)

Serd@r 11.12.2007 19:25

Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

[B]
Sabah
Hürriyet
Milliyet
Zaman
Akşam
Cumhuriyet
Tercüman
Yenişafak
Fanatik
Fotomaç
[/B]

altuntas58 11.12.2007 19:39

-->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Ben diğer gazatelerin yanısıra zaman gazetesi okurum Cünkü [COLOR="Red"]sivassporumu[/COLOR] ve[COLOR="red"] sivasıma[/COLOR] gaztesinde en çok yer veren sivasımın inasnına değer veren [COLOR="red"]sivassporumu [/COLOR]layıkıyla manşetlerine taşıyan bir gazete aynı zamanda ciddi tarafsız her kesime hitap eden seviyeli yayıncılk ilkelerinden asla taviz vemeyen bir gazete olduğu için zaman gazatesini seviyorum böyle bir konuyu acıtığınız için size ayrıca teşekkürler diğerleri 3 büyütülmüşlerden başka yazmıyorlar midemi bulandırıyorlar lider olduk eh bir zahmet ucundan kıyısından yazmışlar ama zaman gazetesi her zaman bizim sesimizi herkese duyurdu teşekkürler zaman teşekkürler[COLOR="red"] sivassporumun [/COLOR]sesi

sade58 11.12.2007 19:51

-->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

Ben Cumhuriyet gazetesini tercih ederim.Cumhuriyet gazetesi her zaman gerçekleri yazmaktadır.
İsmi gibi, gerçek Cumhuriyet gazetesidir.Çok kişiyi rahatsız edecek boyutta yazmıştır,ama doğruların peşinde olmuştur.Benim tercihim Cumhuriyet.

banu58 11.12.2007 20:20

--->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

[B]Ben genelde Yenişafak,Zaman,Bugün,Tercüman vb benzeri gazeteleri okuyorum zira birçok gazetede magazinden okuyacak haber bulamıyoruz,hele bazı gazeteler varki 6 ay siyaha büründü ama Türkiye Ak bir geleceğe yelken açtı...[/B]

arikarinkuchi 11.12.2007 20:31

fotomaç
çünkü :D sporu severim haberlerinide ayrı bi severim

abircan 12.12.2007 13:29

15 yıl düzenli cumhuriyet okudum, 10 yıldır hürriyet okurdum günlük son 3 aydır akşam okuyorum yani satın alıyorum, ama gerçekte artık internette tüm gazeteleri okuyorum hatta amerikan sermayesi sağolsun hergün pasajın girişine sözde abonelere bırakılan 3 zamandan birini okuyorum, ama internette neredeyse tüm gazetelere göz atıyorum artık gazeteye para vermek gerekmiyor onuncu bununcu demeden okuyorum tüm gazeteleri objektif olmak için hepsini okuyorum, üniversitedeyken hergün milli kütüphanede 12 günlük gazeteyi mutlaka takip ederdim,

pirmahsuni 12.12.2007 14:05

[B]Bende CUMHURİYET okuyorum,yıllardır hep ezilenin yanında oldu,Halkçı bir gazete arıyan varsa CUMHURİYETten şaşmasın![/B]

sivaslıgenç 12.12.2007 17:15

bende zaman.Çünkü hep gerçekleri yazar hee cumhuriyet gazetesi hep belli bir grubun ve kesimin yanında olmuştur ve verdiği haberlerin hemen hepside yalandır ....BANA GÖRE...

Abdurrahman 58 12.12.2007 19:12

-->: --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

[QUOTE=sivaslıgenç;221714]bende zaman.Çünkü hep gerçekleri yazar hee cumhuriyet gazetesi hep belli bir grubun ve kesimin yanında olmuştur ve verdiği haberlerin hemen hepside yalandır ....BANA GÖRE...[/QUOTE]

evet gardaşım doğru söylüyor cumhuriyet gazetesini; istisnalar olabilir ama genellikle sol kesim takip edior tabiki herkesin görüşüne saygılıyız...
dünya tarafındanda kalitesi kanıtlanmış GENELLİKLE TÜRK-İSLAM KONULU HABERLERİ YAYINLAYAN-----ZAMAN GAZETESİ----DİYORUM BEN.

FurkaN 12.12.2007 19:32

-->: --->: Bir Gazete Seçseniz Hangisini Seçersiniz!Neden?

[B][QUOTE=abircan;221701]15 yıl düzenli cumhuriyet okudum, 10 yıldır hürriyet okurdum günlük son 3 aydır akşam okuyorum yani satın alıyorum, ama gerçekte artık internette tüm gazeteleri okuyorum hatta amerikan sermayesi sağolsun hergün pasajın girişine sözde abonelere bırakılan 3 zamandan birini okuyorum, ama internette neredeyse tüm gazetelere göz atıyorum artık gazeteye para vermek gerekmiyor onuncu bununcu demeden okuyorum tüm gazeteleri objektif olmak için hepsini okuyorum, üniversitedeyken hergün milli kütüphanede 12 günlük gazeteyi mutlaka takip ederdim,[/QUOTE]

Neye göre Amerikan sermayesi??? ....İspatla....[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 09:52.