Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Gümüşdere Belediyesi (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=213)
-   -   Gümüşdere'lilerin sohbet alanı. (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=16166)

alisayan 07.03.2008 13:40

--->: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

memet hocam sen yazmıştın kitap kampanyasını arayan soran yokdedinde onun icin dedim yanış anama siz devam edin kampanyaya nekadar noksanınız kalırsa ben halederim gereken hertürlü destegi verim yapacagımıda bilirsin anatmama gerek yok

mehmetacik58 07.03.2008 13:50

ALİ YAVRUM NEYİN EKSİĞİNİ TAMAMLAYACAKSIN SEN KAMPANYAYA KATILIYORSAN MEHMET HOCAM BEN ŞU KADAR KİTAP TOPLADIM DİYECEKSİN KÖYE GÖNDERECEĞİŞZ HEPSİ BU NEYİN EKSİĞİNİ TAMAMLIYORSUN

mehmetacik58 07.03.2008 13:51

CİDDİ BİR OLAY OLUNCA SESİNİZ ÇIKMIYOR DEDİKODU OLSA HEMEN DALARDINIZ DEĞİLMİ

alisayan 07.03.2008 13:54

tamam hocam kızmana gerek yok ben kitap toplamaya başladım bile kendi elerimle götür cem köye sizleri bekliyom kitapcok

alisayan 07.03.2008 13:59

cidiyet sadece kitap kampanyasındamı var hocam başka konulardada cidi olım

alisayan 07.03.2008 15:12

herkese iyi tatil ler iyi eglence ler

abdussvs 08.03.2008 11:32

Selamün Aleyküm
bu sayfaya giren takip eden herkese günaydın
Allah'u Teala Yar ve Yardımcınız Olsun..........

doğankuyumculuk 08.03.2008 22:52

BEKİR ABİ SEN ORAYA BİLAL AKSAKALI YAZMISSIN BİZİM BİLDİGİM KARAMAN VARMIS KARAMANDA GECE BANA MESAJ ATMIS YA İBRAHİM DAYI NIE BANA MSJ ATIYOSUN BENIM CEP TELEFONUM VAR ÖZEL MSJ ATABILRDIN SANAL ORTAMA TASIMANA GEREK YOK

kınasoglu 09.03.2008 18:35

ya arkadaşlar ne oldu izlere ses yok zoru görünce kaçmayın geri hep adıslı sevdalı olan arkdaşlar nerde bizler siteden uzak olunca hiç biriniz yoksunuz yazak hep benim üstüme üşünürsünüz bekir nerdesin sen gümüşdere canlı olduğu yerde yer alırsın düşdümü yoksun yapma acçiz insanlar bunu yapar sen açiz insamısın bunu san yakıştıramayıyorum susma konuş kadeşim
bizi topa tutanlar nerde gümüşdere gidiyor nerdesiniz kardeşim
yok mu gümüşdereli azı olan konuşur yazın sizlere cevap verme tam zamanıkonuşunsana
dilinizmi yutunuz
kardeşim
bekir sana sana söylüyorum nerdesin sen gümüşdere elanı yazarsın ama bu gün yoksun yaz kardeşimniçin yazmazsın yarın yazaran kabul saymam ağzı olan konuşmasın

özdemir 11.03.2008 09:13

Günaydın Gümüşdere Köyünün güzel insanları

WEZ Format +2. ?uan Saat: 05:58.