Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=175)
-   -   Protesto edelim !!! (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=35608)

Arif Coşkun 19.06.2010 16:29

Protesto edelim !!!

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=21459&token=13256[/IMG]

Bugün 8 şehit daha verdik 8 canımız daha gitti. Kolaymı gencecik fidanları kara toprağa vermek. Hepimizin yakınları hepimizin çocukları asker. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Her türlü terörü destekleyenleri, buna göz yumanları, izin verenleri, engel olmayanları lanetleyelim protesto edelim.

[B]Site sakinleri olarak bu pretestoya katkı adına bir süre avatarlarımıza üstte eklediğim siyah kurdaleyi ekleyelim.[/B]

Katılan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Ölen şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet yakınlarına büyük sabır, yaralı erlerimize acil şifalar dilerim.

sandalli 19.06.2010 17:16

Cevap: Protesto edelim !!!

Hic birsey yapmamaktan iyidir, lanet olsun hepsine de.

_DuMaN_58 19.06.2010 17:18

yukarıda ki resim içim Şu linki [URL]http://i1006.hizliresim.com/2010/6/19/3613.jpg[/URL] avatarınız olarak eklemeniz yeterli.

bilal kose 19.06.2010 17:22

Lanetlenmis bu topluluklari bizde lanetliyelim lanet olsun.kopek surusu lanet olsun mehmetime kahbece kursun sikan hainlere.Unutmasinlarki bu hainler, bu milletin lanetini kazanan bogulmaya mahkumdur.

aysima58 19.06.2010 17:25

istediğin kadar protesto et eline geçiyor kardeşim sen protesto ettikce onlar sanki daha güçleniyor biz burada sabahlara kadar protesto ettik lanet okudukda ne oldu birin yerine beş daha şehit verdik imralıdaki ş.......sizi besledikce gözümüzü oyduracaklar emir oradan gidiyor kapıdaki güvenlik bile öcalandan yanadır eminim yoksa hapis adam nasıl haberleşir dışarıyla daha dün demedimi mani olamıyorum dışarıya daha çok katliam olacak diye.

_DuMaN_58 19.06.2010 17:31

[B]Yav pkk yüzünden kürt kardeşlerimizden soğuyoruz. Kürt düşmanı olduk. Çözüm ne diye sorduklarında bazen "tüm kürtleri sürelim bu ülkeden" demekten çekinmiyoruz artık. Ben yeni bir konu başlatmak istiyorum.

SİZCE ÇÖZÜM NE? PKK UNSURUNUN YOK OLMASI İÇİN ÇÖZÜM ÜRETELİM...[/B]

Arif Coşkun 19.06.2010 17:45

[QUOTE=aysima58;560783]istediğin kadar protesto et eline geçiyor kardeşim sen protesto ettikce onlar sanki daha güçleniyor biz burada sabahlara kadar protesto ettik lanet okudukda ne oldu birin yerine beş daha şehit verdik imralıdaki ş.......sizi besledikce gözümüzü oyduracaklar emir oradan gidiyor kapıdaki güvenlik bile öcalandan yanadır eminim yoksa hapis adam nasıl haberleşir dışarıyla daha dün demedimi mani olamıyorum dışarıya daha çok katliam olacak diye.[/QUOTE]

Bazı gerçekleri anlamak için birazcık kafa yormak yeterli bence. O hani kan emici ABD o satılmış kalleşi paket edip bize teslim ederken bunları çoktan hesaplamıştı bile. Başımıza bela edip masraflarını siz karşılayın, ordan daha iyi irtibat kurar diye hesaplamış olmalıki bize teslim ettiler. Bizim lehimize bir durum olsaydı bize paket edip verirlermiydi?
Ulus olarak bize çok iş düşüyor, birlik beraberlik içinde oynanan bu oyunlara karşı sağcısı solcusu hiç önemli değil tek yürek tek yumruk olup gücümüzü dosta düşmana göstermeliyiz. Bu ülke kolay kazanılmadı, üç beş çapulçuyamı bırakılacak. Tabiki pretestoda etmeliyiz lanette okumalıyız, müslüman diye filistin için dünyayı ayağa kaldırırken alanları doldururken, kendi ırkımız kendi devletimiz kendi milletimiz için mehmetçiğimiz için nerde İHH dernekleri nerde neden suskunlar, bu mehmetçiklerimiz müslüman değilmi başka bir devletin askerlerimi?
Vatandaşlar olarak haklı tepkimizi kırmadan dökmeden sağduyulu bir şekilde haykırmalıyız.

Bu ülkenin milli bir birliğe, milli bir şahlanışa, milli bir duruşa acilen ihtiyacı var. Dış güçler içteki hain satılmışlar ülkenin milli bütünlüğüyle oynuyorlar kısacası ülkenin geniyle oynanıyor, ne yazıkki bu hükümette buna alet oluyor, hiç olmadık bir anda gündemde yokken meclis kürsüsünden Cumhuriyet Tarhi boyunca hiç bir başbakanın ağzına almadığı bir sözcük kullanarak "Kürt sorunu" diye gündeme taşıyıp fitilin ateşini vermiştir. Şimdi açılımlar vs. ler gelinen fiyaskolar bu kadar azmalar bundan sonra başlamıştır.

bilal kose 19.06.2010 17:45

Ne cozumu kares cozummu kaldi acila acila ne hale geldik.Bu ulkenin bayragina milletine askerine polisine saygi duymayin kim varsa kapinin yolunu biliyorlar.Allah askina birin bana yanlissin desin. bana bir bizansin torunu gelse deseki sizin dedeniz ALPARSLAN bu topraklari bizim dedelerimizden aldi.bizimde hakkimiz var bu topraklarda dese anlarim. biz bu hainlerin neyini aldik allah askina ya ne cozumu begenmiyorsan ceker gidersin begenirsen kardesce yasariz.ermeni yahudi beslemesi olmak onlarin oyunlarina gelerek benim polisime askerime ogretmenime vatandasima kursun sikanlar artik bu milletten iyi niyet beklemesin..

ören58 19.06.2010 17:46

tek çözüm pkk yı ırak saklıyo madem ırakın gözünü korkutmak kardeşim bukadar basit sizin çözümünüzü meraak ediyorum savaşalım demiyorum azcık korku verelim yahu yoksa durmuycaklar ıraklılar hem pkkyı besliyor hemde bizimle dostluk kuruyor yani sarı samanın altına suyu salıp üzerine çıkıp sela veriyorlar.

_DuMaN_58 19.06.2010 18:08

[B]Abi türkiyenin ne gücü varki korku salsın. Türkiyenin elinde sadece islam gücü var. zaten bi savaş çıksa 2dkda uçururlar bizi. [/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 11:11.