Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Ulaş (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=137)
-   -   ULAŞ-Yapalı (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11750)

bilal kose 31.01.2010 22:12

Cevap: ULAŞ-Yapalı

sandalida bizim yapilida bizim
hepsinden uzak kalmak beni dertim
kavusuruz bir gun allah kerim
eline yuregine saglik osman abim

sandalli 31.01.2010 22:23

Osman abi geçen hafta düğüne gittim, hacı Kadir abinin oğlu evlendi, bir kere daha gördüm ki Yapalı köyünden adam gibi adam çıkar, senin gibi, Hacı Kadir gibi yüreği yiğitler çıkar, Allah yolunuzu açık, kazancınızı bol etsin abi.

OSMAN ECE 31.01.2010 22:36

şeref söyledi sizde şeref vermişiniz çok teşekkür ederim
benim küçük oğlan tır şöförü haftada bir eve geliyormuş
büyğünde hasdası varmış hatahanede düğüne gelememiş
tanışmanızı çok istemiştim olsun gönüllerimiz birdir
can dostum yolun açık işin rast gelsin

bilal kose 31.01.2010 22:45

osaman senin gibi bir abiyi tanidigima memun oldum hasan abinin sayesinde bir abi dost kazandim hasan abi benim abim en iyi dostum arkadasim sirdasim bu dunyada onun yeri cok ayridir bende onun dostu arkadasi benim canim cegerimdir allah herseyi gonlunuze gore versin abi

bilal kose 31.01.2010 22:46

[QUOTE=bilal kose;517809]osman abi senin gibi bir abiyi tanidigima memun oldum hasan abinin sayesinde bir abi dost kazandim hasan abi benim abim en iyi dostum arkadasim sirdasim bu dunyada onun yeri cok ayridir bende onun dostu arkadasi benim canim cegerimdir allah herseyi gonlunuze gore versin abi[/QUOTE]

allaha emanet ol abi

OSMAN ECE 31.01.2010 22:52

[QUOTE=bilal kose;517809]osaman senin gibi bir abiyi tanidigima memun oldum hasan abinin sayesinde bir abi dost kazandim hasan abi benim abim en iyi dostum arkadasim sirdasim bu dunyada onun yeri cok ayridir bende onun dostu arkadasi benim canim cegerimdir allah herseyi gonlunuze gore versin abi[/QUOTE]

canım çok teşekkür ederim o senin kalbinin güzelliği
bende hasan dostumun sayesinde sizi tanıdım çok çok memnun oldum
sevgiyle kucaklıyorum seni gözlerinden öperim allaha emanet ol

OSMAN ECE 14.02.2010 22:49

arkadaşlar köyümüzün sitesini hiçmi merak etmessiniz
allah için iki satır yazın

sandalli 14.02.2010 22:52

Osman abi Haci Kadir bile ugramiyor siteye, O´da iyice unuttu köyü, ben bu vesile ile bütün Yapalili dostlari selamliyorum, yolunuz acik olsun.

OSMAN ECE 14.02.2010 22:56

vay can dostum hoş geldin şeref verdiniz
sizde gelmeseniz bizim köyün gençlerinin uğruyacağı yok
bir senedir bir allah kulu uğramadı

sandalli 14.02.2010 23:05

Hos bulduk abi. Dügünde söyledim, köyünüzün sayfasini ziyaret edin, Osman abinin siirlerini okuyun diye, belki ugrarlar abi.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 14:03.