Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Yollarımız (A.ordu, Sivas Dereyolu vs... (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=188)
-   -   ORDU SİVAS KARAYOLU (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=20795)

den_iz 06.09.2008 19:48

ORDU SİVAS KARAYOLU

Ordu ve sivas arasını 2 saate inderecek dere yolu şu anda itibariyle tamamllanma aşamasına girmiştir.İnşanlah sivaslı kardeşlerim hafta sonların da ve istedikleri zaman 2 saatte sahilde olabilecek,sivas tarafı tamalanan yolun ordu tarafında iki haftalık gibi kısa bir süre içinde bitmesi bekleniyor.Sevgili sivaslı kardeşlerimin bilgisine..

leblebi82 06.09.2008 20:10

Cevap: ORDU SİVAS KARAYOLU

[B][COLOR="Indigo"]Evet geçenlerde Ordu'da idim. Ordu'nun önemli idarecilerinden birisi yolun bitme aşamasında olduğunu söyledi. Fatsa ile Sivas 1,5 saat olacak dedi. Yani Sivas'ın sahile uzaklığı demek bu. Mesudiye üzerinden gelmişlerdi Ordu'ya. Biz ise Tokat-Ünye üzerinden gittik ve yeni yolla Karadeniz için önemli bir kavşak noktası konumuna gelecektir Sivas. [/COLOR][/B]

Veli Bircan 06.09.2008 20:22

--->: ORDU SİVAS KARAYOLU

[B]valla çok süper bir haber oldu bu...bende giresunda yaşıyorum burdan ordu 40 dakika ordudan sivas 2 saat olduysa 3 saatte memleketime geçerim inşallah :)[/B]

FurkaN 06.09.2008 20:24

-->: ORDU SİVAS KARAYOLU

[B]Karadeniz'in Sivas'a böyle kısa sürede bağlanması çok önemli zira ekonomik açıdan Sivas'ı rahatlatacaktır.... Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...[/B]

Ertugrul 06.09.2008 20:36

[B][B][I]Bu haber çok güzel, Sivas'ın sahile uzaklığı 2 saate iniyor. Karadeniz'in İç Anadoluya açılan kapısı da Sivas oluyor. Yeni pazarlar, yeni yatırımlar için güzel bir gelişme. Deniz bey bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. [/I][/B][/B]

den_iz 06.09.2008 20:44

Ne demek arkadaşlar inanın bende en az sizin kadar heycanlıyım bi okadarda mutluyum inşallah sivasa daha rahat yolculuk yapabileceğiz ve sivaslı kardeşlerimde karadenizin o muhteşem doğası ve deniziyle en kısa sürede buluşabilecekler.Bu yolun bugüne kadar takipcisiydim bu müjdeyi ilk ben size verdiğim için çok mutluyum inşallah orduda görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın hayırlı ramazanlar.

etzel1967 06.09.2008 21:19

ordu ile sivasın nikahını kıyan yol inşallah biter ve her iki şehir için de hayırlı olur...

LaEdri 06.09.2008 22:08

-->: ORDU SİVAS KARAYOLU

[B]duyduğum en güzel haberlerden biriydi..teşekkürler..[/B]

tykinik58 07.09.2008 09:34

SON ZAMANLARDAKİ EN GÜZEL HABERLERDEN BİR TANESİ DE BU OLDU. ÇOK TEŞEKKÜRLER BİLGİLENDİRDİĞİNİZ İÇİN. HAFTASONLARINDA DEĞİŞİKLİK İSTEYEN DENİZİ GÖRMEK İSTEYEN VE GEZMEK İSTEYENLER İÇİN (BAŞTA BEN) ÇOK GÜZEL OLUR.

Arif Coşkun 16.09.2008 19:20

Ne kadar mesafe kısalırsa gidip gelmelerde çok artar buda devamında piyasa canlılığı ve ticaret demektir,güzel bir gelişme.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 11:33.