Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Havayolu (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=185)
-   -   Gurbetci ucagini isdiyor (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=28904)

efe-58 12.05.2009 19:28

Gurbetci ucagini isdiyor

Avrupadaki Sivas lilara sesleniyorum. gelin sessizligimizi bozalim artik.
2007, 2008 yilinda almanyadan sivas,a yapilan direkt ucak seferlerinin, 2009 yilinda iptal edilmesine göz yuman ve altarnatif , arayip
bir baska sirket in sivasa ucmasini saglamayan. yetkililere soralim. avrupadan sivas,a direkt ucak isdemiyorsaniz, neden dishatlar terminali yapiyorsunuz ?
nereye yazmamiz gerekiyor ? bilen arkadaslar varsa adresi burdan versin
yazalim. sivaslilar el ele..

navruz58 12.05.2009 19:50

Cevap: Gurbetci ucagini isdiyor

doru söylüyonuz gardaslar yazmak lasim sampiyon sivassporum herzaman heryerde sivas

efe-58 12.05.2009 22:34

öyleyse pes yok bakin cok kisa bir zamanda 3 kisi olduk yazalim lisdemizdeki
tüm sivaslilara. buraya desdek vermelerini isdeyelim. biz ucagimizi isdiyoruz.
sivas i cok seviyoruz.

Sivaslisandy-58 12.05.2009 23:38

bende destek veriyorum avusturyada oturuyorum tabiki sehrime direk ucusu isterim.yokmu mail.felan bir site yüklenelim o zaman sesimizi duyuralim!?

GuNaY 13.05.2009 00:07

[B]Burada olmadığı gibi havayolu şirketinede zamanında ilgi olmamıştı.

Fiyatların diğer şehirlere oranla yüksek olduğunu söylerek genelde İstanbul ve Kayseri aktarmalı gelindi. Şimdi uçuşların bitmeside onları çok fazla etkilemeyecektir.

Olan yine Sivas'a olacak. Birkaç sene yapılacak fedakarlıktan sonra sıra havayolu şirketlerine gelecekti. Ama olmadı... [/B]

Sivaslisandy-58 13.05.2009 01:24

kardes üzülmekte haklisinda interneti kullanan insanlarimiz az ne yapalim burda kac milyon türk yasiyor ama bu siteyi bilen aceba kac bin diyecegim!?
en iyisi televizyondan duyurmak sesimizi!
yada gazetelerden!?

efe-58 13.05.2009 12:22

televizyon veya gazete ben 2 aydir yazdim tek olunca kimse ilgilenmiyor.
simdi birlik olmaliyiz. hadin sivas in gelecegi icin elele gurbetci ucagini isdiyor.
duyun artik.
saygilar.

efe-58 15.05.2009 23:00

Biz duyarsiz kalirsak hakkimizi aramassak böyle gelmis bölye gider dersek yol
alamayiz. duyar siz kalmayalim lutfen. destek olalim.
saygilar

duman58 15.05.2009 23:20

[CENTER][B]Cok guzel bir konu acilmis dusunen aradaslara tesekkurler.
Bende Fransa'da yasayan bir SIVAS'li olarak sonuna kadar destek veriyorum elimizden ne geliyorsa yapmamiz lazim ben kendi adima hazirim.
Eger biz kararli bir durus sergiler ve bunu istedigimizi gerekli yerlere iletebilirsek kesinlikle olacagindan eminim cunku bu bir arz talep meselesidir ve bu talebi akli basinda hic kimse gormemezlikten gelemez.[/B][/CENTER]

efe-58 16.05.2009 17:14

[QUOTE=duman58;410944][CENTER][B]Cok guzel bir konu acilmis dusunen aradaslara tesekkurler.
Bende Fransa'da yasayan bir SIVAS'li olarak sonuna kadar destek veriyorum elimizden ne geliyorsa yapmamiz lazim ben kendi adima hazirim.
Eger biz kararli bir durus sergiler ve bunu istedigimizi gerekli yerlere iletebilirsek kesinlikle olacagindan eminim cunku bu bir arz talep meselesidir ve bu talebi akli basinda hic kimse gormemezlikten gelemez.[/B][/CENTER][/QUOTE]

selam
destek lerinizin devamini diliyorum. bizim sivas, kanal 58, srt, ve diger sivas medyasina yazin. tekrar tekrar dile getiriyorum. ben yaklasik 3 aydir. pes etmeden yaziyorum. ciddiye alip cevap veren yok.eger bu konu uzerine yazan cok olursa belki birileri ilgilenir.
saygilar

WEZ Format +2. ?uan Saat: 03:36.