Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Sivas Radyolar (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=168)
-   -   gonul Frekansiniz 89.5 (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=16452)

Seyfullah Taha 15.03.2008 17:03

gonul Frekansiniz 89.5

s.a dostlar bir radyo daha var memleketimin ilk radyolarindan biri [url]www.radyohilal.net[/url] adresinden internet uzerinden dinleyebilirsiniz ezgi mars tasavvuf musukisi ozgun muzik adina hersey bu adreste selamlar

ofgurleyuk78 15.03.2008 17:39

-->: gonul Frekansiniz 89.5

Nerden buluyorsunuz böyle radyoları anlamadım. TRT radyolarının çivisi mi çıktı.

Seyfullah Taha 25.03.2008 17:09

--->: gonul Frekansiniz 89.5

radyonun nesi varmis anlayamadim ben dinlemenizi tavsiye ederim sadece trt radyolarinin civisi cikmadi onu da dinleyebilirsin ozgursun ama yayin akisi farkli zevk meselesi tanitim olmasi gerek sivasta 9 radyo var radyo hilal de ilk kurulan radyolardan biri Allah yollarini acik etsin

asena_hülya 27.12.2008 13:49

Cevap: gonul Frekansiniz 89.5

slm radyo hilali bende dinliyorum çok güzel

MeLody58 27.12.2008 14:29

[QUOTE=Seyfullah Taha;244746]s.a dostlar bir radyo daha var memleketimin ilk radyolarindan biri [url]www.radyohilal.net[/url] adresinden internet uzerinden dinleyebilirsiniz ezgi mars tasavvuf musukisi ozgun muzik adina hersey bu adreste selamlar[/QUOTE]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="DarkOrchid"][B] Evet çok güzel yayınlar yapıor fırsat buldukça dinliyoruz kardeş [/B][/COLOR][/FONT]

MeLody58 27.12.2008 14:32

Cevap: --->: gonul Frekansiniz 89.5

[QUOTE=Seyfullah Taha;248068]radyonun nesi varmis anlayamadim ben dinlemenizi tavsiye ederim sadece trt radyolarinin civisi cikmadi onu da dinleyebilirsin ozgursun ama yayin akisi farkli zevk meselesi tanitim olmasi gerek sivasta 9 radyo var radyo hilal de ilk kurulan radyolardan biri Allah yollarini acik etsin[/QUOTE]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="DarkOrchid"][B] Kardeş O Yorum yapan arkadaşla, muhattap olmayın bence ben nerde dini konu yazsam gelip her konumda böle rahatsız ediyor sizinki sadece tavsiye ve öneri tşk biz dinliyoruz herkesede tavssiye ederim kendi adıma :) tşkler [/B][/COLOR][/FONT]

Abdurrahman 58 27.12.2008 15:31

[B]Valla ne trt fm.ne Karal fm.
Tek dinlediğimiz radyo:[COLOR="DarkGreen"]RADYO HİLAL[/COLOR].[/B]

mhmt.alperen 19.01.2009 16:28

Cevap: -->: gonul Frekansiniz 89.5

[QUOTE=ofgurleyuk78;244757]Nerden buluyorsunuz böyle radyoları anlamadım. TRT radyolarının çivisi mi çıktı.[/QUOTE]

[B]ne varmış radyoda?
trt radyolarının çivisi çıkmadı. ama radyo hilal ve radyo güneşin yerini dolduramazlar benim için..[B]

Kardelencicegi 02.05.2009 10:14

Isteyen istedigi radyoyu dinleyebilir.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 14:36.