Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Hatıra Defteri (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=255)
-   -   Hatıra defteri (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=16924)

kronik 12.10.2011 22:24

Cevap: Hatıra defteri

[B][COLOR=darkorange]Geçmiş yıllara bakarak öyle afilli şiir tadında ,roman tadında akıcı ,edebi bir metin bekliyorsanız yanılıyorsunuz .Alelade bir yazı ile gelenekselleşmiş doğum günü hatıramı bırakıyorum bu sayfaya bu defalık da böyle olsun gidenler iyi ki gitti kalanlar iyi ki varsınız [/COLOR][/B]

_DuMaN_58 31.05.2012 01:19

Cevap: -->: Hatıra defteri

[QUOTE=Serd@r;251690]
Yaklaşık iki yıldır buradayım sanki [COLOR="Red"]SİVAS[/COLOR]tayım daha doğrusu [COLOR="Red"]SİVAS[/COLOR] aşıklarıyla beraberim yani burada sadece [COLOR="Red"]SİVAS[/COLOR]lı yok [COLOR="Red"]SİVAS[/COLOR]ın sevdalıları var.
Evet günler geçecek,aylar geçecek,yıllar geçecek belki beş yıl sonra bu satırları görünce "ah o günlerim" diyeceğiz,belkide "neydi o günler be"diyeceğiz,belki AH çekeceğiz,belkide OH diyeceğiz ama giden ömürden gidiyor,kalp kırmaya değecek ne bir söz söylemeli nede tavırda bulunmalı...
[/QUOTE]

Hatıralar.. Hatıralar silinmiyor. Aklımızın bir köşesinde saklı kalıyor ta ki biz yeniden canlandırana kadar.

2007 yılı , henüz 14-15 yaşındayım. İçimde nasıl bir canlılık varsa artık hep bir paylaşım çabası içerisindeyim. Ders çalışmak yok, başka işlerle uğraşmak yok. Tek çabam paylaşım yapmak. Her gün, her saat, her dakika parmaklarımdan geçen kelime SİVAS. Serd@r abi paylaşım yapardı, ben yapardım. Kendimi bir yarışın içindeymişim gibi hissederdim. Tavan yapmalıydım, en iyisi ben olmalıydım, her konuya dahil olmalı, her konuda bir mesajımın geçmesi gerekliydi. Böyle olmasını kendimde bir kural olarak görürdüm bu yıllarda. Serd@r abi artık yok ama ben paylaşım yapmaya devam ediyorum..

Sard@r abinin dediği gibi aylar, yıllar geçti. Kimi zaman "ah" çektik, kimi zaman "nere o günler" dedik. Evet Serd@r abi bu mesajı yazdığında yıl 2008di. 2012nin Haziranına geldik. Kimler geldi kimler geçti.. Bir gün bizlerde gideceğiz..

Bizler de gideceğiz ama değişmeyen tek bir şey kalacak. SİVAS SEVDASI.

Serd@r 16.07.2020 23:21

Cevap: -->: Hatıra defteri

12 yıl geçmiş, kimler geçip gitti bu esnada şu fani dünyadan ve hayatımıza kimler geldi kimler, günününüzün, sevdiklerinizin ve sağlığınızın kıymetini bilin

gezgin_58 18.08.2020 11:33

kaç yıl oldu arada bir girer bakarım

Serd@r 12.07.2021 08:03

Geçen yıl 16 Temmuz da yazmışım, Allah izin verirse 15 gün sonra Sivas ta olacağım.

Serd@r 20.10.2022 02:12

Yıl 2022 ve yine buradayım evet hatıralar kolay unutulmuyor

Serd@r 08.03.2023 14:16

[QUOTE=gezgin_58;624967]kaç yıl oldu arada bir girer bakarım[/QUOTE]
İki yıldır yoksun

WEZ Format +2. ?uan Saat: 08:00.