Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Suşehri (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=135)
-   -   SUŞEHRİ-Kozçukur (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11799)

SivasLady 11.05.2007 17:26

SUŞEHRİ-Kozçukur

Sivas iline 143 km, Suşehri ilçesine 7 km uzaklıktadır.
Nüfusu: 279

Köyde, ilköğretim okulu vardır. Köyün içme suyu şebekesi vardır kanalizasyon şebekesi vardır. Ptt şubesi yoktur ancak ptt acentesi vardır. Sağlık ocağı ve sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.Ayrıca köyün çok güzel piknik alanları ve yaylaları vardır.

WaTeRCiTY58.5 25.05.2007 12:06

SUŞEHRİ-Kozçukur

ARKADAŞLAR SİVAS AYRI SUŞEHRİ(WATER CİTY) AYRI AMA KOZÇUKUR KÖYÜ APAYRI MUTLAKA Bİ GİDİN... TEŞEKKÜRLER...

€LBeyli58 25.05.2007 12:37

--->: SİVAS-SUŞEHRİ(WATER CİTY)-KOZÇUKUR KÖYÜ

Teşekkürler senide €LBeyliye bekleriz

alcapon74 06.06.2007 14:33

--->: SİVAS-SUŞEHRİ(WATER CİTY)-KOZÇUKUR KÖYÜ

selam (water city) suşehri kozçukur köyündenmisin bende kozçukur köyündenim nerden yazıyorsun ben ist.tarabya bu arada benin ismim
Cengiz Şahin

[COLOR="DarkRed"]212[/COLOR] 263 85 58

mehmetsariyer 07.06.2007 12:17

-->: SİVAS-SUŞEHRİ(WATER CİTY)-KOZÇUKUR KÖYÜ

Kozçukurlu arkadaşlar ben köyünüzü gördüm. Çok şirin yamaçta kurulmuş Allah'ın yarattığı güzelliklerden bir yerleşim alanı, Ulupınardan bir avuç su içtim ama ne su tut elini 20 sn. tutabiliyorsan çık yaylaya temmuzda üşümezsen ye fırın kurusundan dişlerin varsa ve çok güzel bir köy
Ben Elbeylinin Yeniapardı Köyündenim
Sivasın her yeri gibi bizim bölgede çok güzeldir havası, suyu, tertemiz insanlarıyla her yıl ziyaret etmeye değer bir bölge
Herkese selamlar, saygılar
Mehmet Yıldırım

alcapon74 29.06.2007 10:11

SUŞEHRİ-Kozçukur

SİVAS SUŞEHRİ KOZÇUKURKÖYÜ SUŞEHRİNİN EN GÜZEL KÖYLERİNDEN BİRİSİDİR BİZİM KÖYÜN ANLATACAK VE ÖVECEK O KADAR GÜZEL YANI VARDIRKİ ANLATMAYA SAYFALAR YETMEZ EN ÖNEMLİSİDE TABİKİ KÖYÜN İÇİNDEN ÇIKAN VE BİZİM EVİN 10 METRE YAKININDAN ULUPINAR KAYNAK SUYU YAZIN BUZ GİBİ KIŞIN İSE SICAK OLUR ALLAH TARAFINDAN VE KIŞIN SU AZALIR YAZIN İSE COŞAR SEL OLUR AKAR ARAZİYE VE BU SU BİZİM AŞAĞIMIZDAKİ BİR ÇOK KÖYEDE SULAMA İÇİN AKAR GİDER KÖYÜN OKULU VE VE CAMİSİ+KÖY KONAĞI VARDIR KÖYÜMÜZÜN ALTYAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANMIŞTIR KÖYÜMÜZ KÖSEDAĞIN ETEĞİNDE OLDUĞUNDAN KÖSE DAĞDA 3 ADET YAYLASI VARDIR GÖL YAYLASI ÇAT YAYLASI VE KEMİKLİ ÇUKUR YAYKASI VE BU YAYKAKARDA DEDELERİMİZ HAYVANLARINI KOYDUKLARI YATAKLARI HALA DURMAKTADIR CENİK HASAN KEL AHMET PİTOĞÜN ÇEVİRMESİ GİBİ VS.BİZDE HER SENE ORALARA GİDER HASRET GİDERİRİZ.

KOZÇUKUR KÖYÜNÜN İSTANBULDA NUFUSU ÇOK KALABALIKTIR VE ÇOĞUDA ESNAFTIR.
DİYEBİLİRİZ.

ANLATACAK ÇOK ŞEY VAR HEMŞERİLERİM HEPİNİZİ SAYGI VE SEVGİ İLE SELAMLIYORUM HOŞÇA KALIN SİVASLI OLMAK HERKESE NASİP OLMAZ.

[B]CENGİZ ŞAHİN[/B]

alcapon74 29.06.2007 10:18

--->: SUŞEHRİ-Kozçukur

BU ARADA 06/07/2007 CUMA AKŞAMI KÖYE GİDİYORUZ 08/07/2007 TAR.KÖY PİKNİĞİMİZ VAR HERKEZ DAVETLİDİR ARKADAŞLAR BİLGİNİZE.

[B]CENGİZ ŞAHİN[/B]

tanju_58 29.06.2007 15:31

selamün aleyküm Kozçukurlular.ben sizin komşu köyden Çataloluk beldesindenim.daha sizin köye gitmek nasip olmadı ama adını çok duyuyorum.zaten dünürlük çoktur bu iki komşu köyde.

zaralıxakörenli 29.06.2007 17:39

-->: SUŞEHRİ-Kozçukur

kozçukurlular soy ismi doğan olan aileyi tanıyormusnuz...

ismail DOĞAN
HAYRİ DOĞAN
FAHRİ DOĞAN

alcapon74 16.08.2007 17:50

TABİKİ TANIYORUM AMİL DAYIMIN OĞULLARI BABAANNEMİN KARDEŞİNİN TORUNLARI BAĞCILARDA İŞLERİ VE EVLERİ SEN NERDEN TANIYORSUN KARDEŞ....

[B]CENGİZ ŞAHİN[/B]

[B]212 263 85 58[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 02:05.