Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anketler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   TÜRKİYE KUPASINI KİM KALDIRIR? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=28892)

Klimasuyu 12.05.2009 08:19

TÜRKİYE KUPASINI KİM KALDIRIR?

YARIN OYNANACAK T.KUPASI FİNAL MAÇINDA BJK*Yİ Mİ YOKSA FB*Yİ Mİ DAHA ŞANSLI GÖRÜYORSUNUZ?

Salim58 12.05.2009 08:21

Cevap: TÜRKİYE KUPASINI KİM KALDIRIR?

fb alır bence kupa hasreti var bence almalılar bjk yı biraz yorsalarda hafta sonu takılsa

altuntas58 12.05.2009 09:16

[B]Beni ilgilendirmez ister eziktaş( 8-0 liverpol kahramanları) isterse kurbağalı derenin takımı fb alsın kim alırsa alsın ne halleri varsa görsünler [/B]

hafik 12.05.2009 10:34

Fenerbahçenin almasını isterim beşiktaş moral bozukluğu ve yorgunlıkla Ankaragücüne puan kaybeder bizde tekrar lider oluruz tabi hacettepeyi yenebilirsek.

HaZaN 12.05.2009 11:24

[B][I]FENERBEHÇE kazanır inşALLAH gönlün ondan yana.[/I][/B]

barikat58 12.05.2009 11:26

baktımda 6 oy fenerbahceye 1 oyda beşiktaşa verilmiş.büyük ihtimal beşiktaş 1 oyu metinden aldı gibi.neyse ben macın berabere bitip uzaması uzatmalardada eşitligin bozulmaması ve penaltılara gidilmesini istiyorum.120 dakika oynayip yorulan bjk oyuncuları düşme potasındaki ankaragücü takımından bir maglubiyet alabilir.

Arif Coşkun 12.05.2009 11:33

[quote=barikat58;409188]baktımda 6 oy fenerbahceye 1 oyda beşiktaşa verilmiş.büyük ihtimal beşiktaş 1 oyu metinden aldı gibi.neyse ben macın berabere bitip uzaması uzatmalardada eşitligin bozulmaması ve penaltılara gidilmesini istiyorum.120 dakika oynayip yorulan bjk oyuncuları düşme potasındaki ankaragücü takımından bir maglubiyet alabilir.[/quote]

Evet, FB - bjk'nın suyunu çıkarır pestil gibi olur Beşiktaş, hafta sonuda Ankaragücü mağlubiyetini alırlar, bizde Hacettepe'yi yenmemiz şart ama :D

Fakat Trabzon pis bir şekilde peşimize takıldı onada bir mağlubiyet tatdırsak hiç fena olmaz yani Bursa'da uefa aşkına Trabzonu devirip hamsili pilavı yiyip Bursa'ya dönerse ne olur Bay, Barikat_58 gardaşım :D

barikat58 12.05.2009 11:43

[quote=arifcoskun;409190]Evet, FB - bjk'nın suyunu çıkarır pestil gibi olur Beşiktaş, hafta sonuda Ankaragücü mağlubiyetini alırlar, bizde Hacettepe'yi yenmemiz şart ama :D

Fakat Trabzon pis bir şekilde peşimize takıldı onada bir mağlubiyet tatdırsak hiç fena olmaz yani Bursa'da uefa aşkına Trabzonu devirip hamsili pilavı yiyip Bursa'ya dönerse ne olur Bay, Barikat_58 gardaşım :D[/quote]

çok güzel olur abi.biz her hafta bjk ya çalıştık artık sıra onlar bize çalışsın.bu hafta bu film kopacak :D

beyza66 12.05.2009 12:08

tabi ki fenerbahçe kazanır

sevdagülü 12.05.2009 12:34

bencede FB alır inşallah hasret kaldık kupaya:d

WEZ Format +2. ?uan Saat: 02:17.