Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Hertelden (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Forumdan gidiyorum :) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=39024)

Azizem_58_58 10.04.2012 11:42

Forumdan gidiyorum :)

[B][CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkOrchid"] Bu sene keşfettim bu forumu.. :) sevdim de hani.. güzel muhabbetlerimiz oldu.. Sanırım gidiyorum :) Beni burda tanıyanlar biliyor ana sınıfında çalışıyorum ama çalıştığım yerden haftaya çıkmayı düşünüyorum bazı sorunlardan dolayı.. evimde internetim yok o yüzden nete giremem bundan sonra.. ara sıra belki telefondan girebilirim.. Çok sevdim sizleri.. bu haftalık da buralardayım.. düzgün bi iş bulursam artık hakkımda hayırlısı... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][/B]

NECMEDDİN ÖZBEK 10.04.2012 12:04

Cevap: Forumdan gidiyorum :)

[QUOTE=Azizem_58_58;613505][B][CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkOrchid"] Bu sene keşfettim bu forumu.. :) sevdim de hani.. güzel muhabbetlerimiz oldu.. Sanırım gidiyorum :) Beni burda tanıyanlar biliyor ana sınıfında çalışıyorum ama çalıştığım yerden haftaya çıkmayı düşünüyorum bazı sorunlardan dolayı.. evimde internetim yok o yüzden nete giremem bundan sonra.. ara sıra belki telefondan girebilirim.. Çok sevdim sizleri.. bu haftalık da buralardayım.. düzgün bi iş bulursam artık hakkımda hayırlısı... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][/B][/QUOTE]

kız napıyorsun sen formdan gidersen biz naparız azizemsiz bizde seni çok sevdik açık sözlü dobra sıcak kanlı cana yakın samimi içten bir kardeşi nereden buluruz

Azizem_58_58 10.04.2012 12:09

[B]Allah razı olsun abi sağolasın..[/B]

gezgin_58 10.04.2012 13:56

valla uzuldum ;(

Alibaba58 10.04.2012 19:30

Sen artık burdan kopamazsın Azize. Bak görürsün gitsen bile fazla duramazsın. Sen burayı sevdin, biz de seni. :)

Cley 10.04.2012 22:29

Her zaman bekleriz

ÖnceVatan_58 10.04.2012 23:48

[QUOTE=Azizem_58_58;613505][B][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Bu sene keşfettim bu forumu.. :) sevdim de hani.. güzel muhabbetlerimiz oldu.. Sanırım gidiyorum :) Beni burda tanıyanlar biliyor ana sınıfında çalışıyorum ama çalıştığım yerden haftaya çıkmayı düşünüyorum bazı sorunlardan dolayı.. evimde internetim yok o yüzden nete giremem bundan sonra.. ara sıra belki telefondan girebilirim.. Çok sevdim sizleri.. bu haftalık da buralardayım.. düzgün bi iş bulursam artık hakkımda hayırlısı... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/B][/QUOTE]

[B][I]Umarım kısa zamanda başka bir iş bulur işinizi yoluna koyar ve sizi tekrar aramızda görürüz. [/I][/B]

Azizem_58_58 11.04.2012 06:56

[B]Sağolun.. aslında çıkmayı düşünmezdim ama bu zamana yapılan haksızlıklara hep sustum hep sabrettim ama sabır sabır bi yere kadar ki sabırsız biri olmama rağmen.. ama benim de bi patlama noktam var.. dedim ya evimde internetim yok ama telefondan internet paketi yaparım gene gelirim :) kurtuluşunuz yok ßenden :D[/B]

Azizem_58_58 17.04.2012 11:15

[B]hadi ağlamayın :D gitmiyorum şimdilik.. bi süre daha işe devam.. :) [/B]

Cley 17.04.2012 12:39

Biz kutlama hazırlıklarına başlamıştık. O kadar hazırlık boşa mı şimdi :)

WEZ Format +2. ?uan Saat: 09:16.