Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Hızlı Tren (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=193)
-   -   ANKARA - SİVAS HIZLI TREN PROJESİ (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=15432)

Cley 22.05.2012 19:44

Cevap: ANKARA - SİVAS HIZLI TREN PROJESİ

[B]Trenimiz ne alemde Burak kardeş imkanın varsa çalışma fotolarını güncellesen sana zahmet.[/B]

Eko58fb 14.08.2012 14:04

bir ilerleme yok sanırım hızlı tren mevzusunda umarım 2015 e kadar biter tcdd nin sitesinde en son güncelleme 07.06.2012 tarihinde bizi gidişattan bilgilendirebilecek arkadaş varsa yazsında merakımızı giderelim...

cnrrhn 15.08.2012 05:25

ahhaah er yada geç bu proje iptal olacaktır hala koyun gibi kanan insanlar var hızlı tren projesinde Sivas 2007 yılında ihale kapsamına alında hemde ilk Ankara-Sivas arasına yapılacaktı saolsun Tayyip efendi ne amaçla ise Sivas'ı projeden çıkardı geldi Stad yapıcam deyip İnsanlarımızı kandırdı oyları kaptı geldi 118 TRİLYONLUK ( zuhahaha zorumdan guluyorum suan) yatırım yaptım dedi oyları kaptı bu Sivas halkı hiç bişeyi haketmiyo ben 24 yaşındayım bu memleketin geliştiğini benim torumun torunun torunu göremez ilk olarak çarşıda gezen HANZO ların (utanarak söylüyorum ) ve o hanzoların cocuklarının da Sivas'tan gitmesi lazım çünki evlatlarınıda kendileri gibi yetişdiriyolar yani eğri oturup doğru konuşalım bu söylediklerimin tamamı doğru ha sen Sivas'lı değilsin diyen olursada hiç biriniz benim kadar Sivas'ı sevemezsiniz ve hiç biriniz benim kadar milliyetçi olamazsınız

Cley 15.08.2012 05:47

[QUOTE=cnrrhn;618393]ahhaah er yada geç bu proje iptal olacaktır hala koyun gibi kanan insanlar var hızlı tren projesinde Sivas 2007 yılında ihale kapsamına alında hemde ilk Ankara-Sivas arasına yapılacaktı saolsun Tayyip efendi ne amaçla ise Sivas'ı projeden çıkardı geldi Stad yapıcam deyip İnsanlarımızı kandırdı oyları kaptı geldi 118 TRİLYONLUK ( zuhahaha zorumdan guluyorum suan) yatırım yaptım dedi oyları kaptı bu Sivas halkı hiç bişeyi haketmiyo ben 24 yaşındayım bu memleketin geliştiğini benim torumun torunun torunu göremez ilk olarak çarşıda gezen HANZO ların (utanarak söylüyorum ) ve o hanzoların cocuklarının da Sivas'tan gitmesi lazım çünki evlatlarınıda kendileri gibi yetişdiriyolar yani eğri oturup doğru konuşalım bu söylediklerimin tamamı doğru ha sen Sivas'lı değilsin diyen olursada hiç biriniz benim kadar Sivas'ı sevemezsiniz ve hiç biriniz benim kadar milliyetçi olamazsınız[/QUOTE]

Ankara Sivas arasında karayolu yolculuğu yapsan, ya da daha basiti önceki sayfalardaki fotolaralara baksan boş boş sacmalamazsın. Ihale iptal olacak diye

cnrrhn 15.08.2012 14:59

ben gereği kadar yolculuk yaptım zaman gösterecek 2050 den assa gelmez hızlı tren önüne taş koyacak birileri cıkacaktır

WEZ Format +2. ?uan Saat: 12:25.