Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Yurtiçindeki Sivaslılar (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=116)
-   -   Hep Bayramda mı buluşacağız??? Bir de öylesine görüşelim:) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=33286)

Kibrisli 28.01.2010 22:29

Hep Bayramda mı buluşacağız??? Bir de öylesine görüşelim:)

Evet sevgili arkadaşlar... Baktım gezdim dolaştım ve farkettim ki Yurtiçindeki Sivaslılar bölümünde Sivas'taki Sivas'lılar diye bir bölüm yok... :) Biraz garip geldi... Tam onu açacaktım ki dedim hep bayramda seyranda mı buluşacağız bir de öylesine buluşalım... Sivas'taki Sivaslilar.net ya da Sivasspor.com üyeleri ile çok sık görüşemiyoruz, tam da tatilken öğretmenler, öğrenciler memlekete gelmişken görüşelim dedim... Konya Etli ekmeğini bizimkinden çok beğenenlere Etlekmek ısmarlayalım, İstanbul'dan gelenler olursa onlardan birisine de seçimlerden kaynaklı bir köfte sözüm var ona da onu ısmarlayayım...

Yani tamamem bencilce birşey buluşma amacım... Sizlerle görüşmek ya da muhabbetin iki belini kırak diye değil... Tek nedeni borçlarımı ödeyeyim:)

Şaka bir yana da arkadaşlar, hakikaten bir fırsat yaratalım ve önümüzdeki hafta içerisinde görüşelim... Herkes düşüncelerini görüşlerini yazsın, Sivas'ta yaşayan site yöneticilerimiz de "Milli iradeye" uygun şekilde :) bir tarih ve saat belirlesinler, yeri de ortaklaşa belirleyip görüşelim derim...

goramaz 28.01.2010 22:33

Cevap: Hep Bayramda mı buluşacağız??? Bir de öylesine görüşelim:)

etliekmekler sendense gelirim ben .. beleş ne de olsa...

Salim58 29.01.2010 08:06

[B]biz burada bunu başardık gibi bakalım devam edebilecekmiyiz.:)

Sivasta'da böyle birşeyin olması güzel olur.

Etli ekmek varsa bide beleşse bende gelmeyi düşünebilirim, tabi davet olursa.:)

ben yazın geldim Ramazan Bayramında dört kişiyi zor topladım, sen başarabilirmisin bilemem..[/B]

Rallim58 29.01.2010 08:53

[B]Burak hocam, okullar 8 şubat açılıyor. Önümüzdeki hafta sonu, il dışından gelenler gidecek, onları da kapsayan bir proje ise, bu hafta sonu olmalı. En ivedisi yarın gibi, çünkü Pazar saat 15.00 maç var. Ama talep edilirse ki ordan da maça geçelim:D neden olmasın.

Şu anda Sivas'ımızda bulunanlar ve katılmayı arzu edenler isimlerini yazarlarsa daha uygun olur diye düşünüyorum. Zamanını tesbit edip yeri de belirtirseniz, nasip olur aksilik olmazsa, mutlaka katılırım.[/B]

Arif Coşkun 29.01.2010 09:18

Haydin bakalım Merkez Yiğido veya yiğideleri. Burak kardeşim güzel bir fikir ortaya atmış, bunu iyi değerlendirin. Yiyin yemeğinizi, için çayınızı, edin sohbetinizi tanışın kaynaşın, hiç bir şey kaybetmezsiniz, yeni arkadaşlık, dostluklar kazanmış olursunuz. Resim çekilmeyi ve sitemizde yayınlamayıda ihmal etmeyin. Şimdiden afiyet ve iyi sohbetler olsun. :)

FurkaN 29.01.2010 09:50

[B]Cumartesi yada pazar olursa katılabilirim pazartesi günü istanbula gideceğim... [/B]

Kibrisli 29.01.2010 12:40

Ben maç biletimi aldım, D Blok P 56 yani uğurlu koltuğumdan... Fener'in kurtuluşu yok... Maça birlikte gider miyiz bilmem ama maçtan önce 12 gibi felan buluşabiliriz....

altuntas58 29.01.2010 22:17

[B]İyi bir düşünce sivastaki arkadaşların buluşup tanışıp dostluklar kurması kadar güzel bir olay olabilirmi hiç ben şimdiden sizin buluşmanızı ve bu önemli günü ölümsüzletip resimler cekmenizi ve sitemize eklemenizi sabırsızlıkla bekliyorum bence bu tarihi fırsat kacmaz hem yemekli bir toplantı olacağa benziyor etli ekmek köfte lafları dolaşıyor ortalıkta:) kıbrıslı kardeşimi bu örnek davranışından dolayı kutlarım.[/B]

Cley 29.01.2010 22:20

[B]Biz de Pazar günü Ankarada buluşuyoruz. Sizden kalabalık olursak siz foto filan eklemeyin sakın :))[/B]

LaEdri 29.01.2010 22:26

Maç günü gelmem biraz zor ama onun dışında gelmeye çalışırım!

WEZ Format +2. ?uan Saat: 17:48.