Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Sivas Belediyesi (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=40109)

eyuphulagu 15.10.2013 01:13

2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler

Arkadaşlar 2014 Yerel Seçimleri yaklaştıkça heyecan da artmış durumda..Bu başlıkta siyasi partilerin aday adaylarını,adaylarını ve projeleri hakkında görüşlerimizi paylaşalım...

eyuphulagu 17.10.2013 22:16

Cevap: 2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler

Bayrama kadar bir çok kişinin adı aday adaylık için geçti...Bugünde tv58 ana haberinde Sivas Barolar Birliği Başkanı Muhittin Eliş'in aday adayı olabileceği haber olarak verildi...AK parti den aday adaylığını açıklayan H.İbrahim Kardemir var....CHP den Prof.Dr. Gülümser Hanım aday adaylığını açıkladı..Saadet Partisi'nden Osman Seçilmiş'in aday adaylığını açıklaması bekleniyor...Yine AK Parti den Sami Aydın ve İl Başkanı Burhanneddin Kuru'nun aday adayı olması bekleniyor..BBP Partisinin kesin adayı mevcut Başkan Doğan ÜRGÜP olacak gibi gözüküyor...MHP den henüz aday adayları açıklanmış değil;MHP de bir sessizlik var;yakında oradan da aday adayları ortaya çıkacaktır...Bugün Sivas yerel kanallarında Ak Parti nin bayramlaşması geniş yer aldı..Burda konuşan Sayın Bakanımız Ak Partinin adayı halkın görmek istediği aday olacaktır diye bir söz söyledi...Bu sözün ne anlama geldiğini Ak Parti adayı açıklandığında öğrenmiş olacağız...Bu başlık şu anda Sivas Gündeminin en önemli başlığı...Yurt içi ve dışından bütün Sivaslılardan yorum ve görüşlerini bekliyorum...

besyo_cu 18.10.2013 11:56

[B]Ak Parti, Burhanneddin Kuru'yu aday gösterirse Belediyeyi Doğan Ürgüp'e tekrar kazandırır...[/B]

_DuMaN_58 18.10.2013 12:26

Ben ÜRGÜP'e şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. 1 dönemde her istenileni yapmazdı zaten. Ama bir kez daha seçilir de vaat ettiği önemli projeleri hayata geçirmezse "vay haline".

tskfn 18.10.2013 14:43

Kuru yu aday gösterirlerse şimdiden Doğan başkana hayırlı olsun derim

forklift 18.10.2013 23:31

Burhanettin Kuru aday olsun diye dua eden tek kişi var oda Doğan Ürgüp tür.

Çünkü Kuru'nun aday göstgerilmesiyle akpartililerin tamamı Doğan Ürgüp'e oy verecek.

Doğan Ürgüp'ün yeniden seçilme ihtimali kuvvetli gibi demedi demeyin

LaEdri 20.10.2013 16:17

Ürgüp ile 5 yılı kayıp yaşadık..
AKP eğer Kuru'yu aday gösterirse benim için Ürgüp ile farkı yok..İkisine de vermem..H.İbrahim Karademir'i tanımıyorum..Kendisini projeleri ile tanıtması lazım..

LaEdri 21.10.2013 21:34

Özbelsan işçilerine yüzde 15 zam...Maaşallah..

forklift 24.10.2013 13:05

Burhanettin Kuruynan Sami Aydında açıkladı.Sivasta Akparti adayını genel merkez belirleyecek gibi son söylenilen bilgilere göre [U]Kuru aday olursa Doğan Ürgüp yine kazanır[/U] bilgisi merkeze ulaşmış.Öbür aday adayıyım diyenlerin maksatları başka. nereden ne kaparım, partinin il başkanlığına oturuyum gibi düşünceler var.il başkanında baro başkanı olursa şaşmayın

bilgin_58 24.10.2013 13:46

kuru aday olursa, ki olacak doğan beye hayırlı olsun,
ama sami bey aday olursa, sami beye hayırlı olsun

WEZ Format +2. ?uan Saat: 10:19.