Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Ulaş (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=137)
-   -   ULAŞ-Yapalı (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11750)

NECMEDDİN ÖZBEK 19.07.2011 20:22

Cevap: ULAŞ-Yapalı

ALLAH uzun ömür versin analı babalı büyütsün sizinde gözünüz aydın diyari baba aşık sefil bacı inşallah bereketi ile birlikte gelmiştir.

OSMAN ECE 19.07.2011 21:22

[QUOTE=NECMEDDİN ÖZBEK;602819]ALLAH uzun ömür versin analı babalı büyütsün sizinde gözünüz aydın diyari baba aşık sefil bacı inşallah bereketi ile birlikte gelmiştir.[/QUOTE]

saygı değer necmeddin kardeşim çok teşekkür ederim yüce yaratan gönlüne göre versin çok teşekkürler saygılar sefilimde saygılar sunuyor

OSMAN ECE 20.07.2011 00:05

YALAN DÜNYA

aha geldim gidiyorum
hoşça kal yalan dünya
cana feryat ediyorum
işin gücün plan dünya

senden murat alan varmı
sözlerimde yalan varmı
sana gelip gülen varmı
tükenmiyor hilen dünya

ölüm gerçek sense yalan
varmı sende bakiy kalan
ömrümüzü ettin talan
bitmiyor hiç çilen dünya

diyarim gafletten uyan
odur seni derde koyan
kimi atlı kimi side yayan
varmı bunu bilen dünya

OSMAN ECE 30.07.2011 22:24

mübarek ramazan ayı tüm köylülerime ve bütün islam alemine hayırlar getirsin

goramaz 05.08.2011 15:03

[QUOTE=OSMAN ECE;601977]şimdiden afiyet olsun goramaz inşallah bir gün banada nasip olur
goramazın zirvesine çıkar keklik avlarım tabiki nesli tükenmemişse
çok keklik olur goramazda bizim acı pınarda av hastasıyım bende ne yapıyım[/QUOTE]

Abi acıpınar bizim Kavlak'ın acıpınarı mı ? Benim rahmetli dedem de yapalının bayırında çok çobanlık etmiş.

OSMAN ECE 05.08.2011 15:50

[QUOTE=goramaz;603810]Abi acıpınar bizim Kavlak'ın acıpınarı mı ? Benim rahmetli dedem de yapalının bayırında çok çobanlık etmiş.[/QUOTE]

EVET GORAMAZ ACI PINAR KAVLAĞIN ACI PINARI
ÇOK GÜZEL AV OLUR KEKLİK TAVŞAN ÜVEYİK DOLUDUR
SENİN DEDENİN ADI NEY BEN TANIRIM BELKİ SEVGİ SAYGI SELAMLAR

goramaz 06.08.2011 01:04

Osman abi özelden yazıyorum hata veriyor.

Canım ya nasıl gözümde tüttü acıpınarım. Bizim eller bambaşkadır. ağacı otu çöpü yoktur ama çalısı taşı tozu başka güzeldir.

Kardelencicegi 06.08.2011 01:14

[B][COLOR=red]Gözünüz aydin Sefil ablam & Diyari baba[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Ailenize bir melek gelmis hos & kismetiyle gelmistir ins.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Kaderi güzel olur ins. Hayirli ugurlu büyütmek nasip eder ALLAH´im.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Anali babali büyümek kismet olur ins.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]

Kardelencicegi 06.08.2011 01:16

[CENTER][goramaz]Osman abi özelden yazıyorum hata veriyor.

Canım ya nasıl gözümde tüttü acıpınarım. Bizim eller bambaşkadır. ağacı otu çöpü yoktur ama çalısı taşı tozu başka güzeldir.

[B][COLOR=darkred]Bende alic istesem canim yollarmisin.?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]33 Yildir yemedim tadini unuttum.:rolleyes:[/COLOR][/B][/CENTER]

goramaz 06.08.2011 16:07

[QUOTE=Kardelencicegi;603897][CENTER][goramaz]Osman abi özelden yazıyorum hata veriyor.

[B][COLOR=darkred]Bende alic istesem canim yollarmisin.?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#8b0000]33 Yildir yemedim tadini unuttum.:rolleyes:[/COLOR][/B][/CENTER][/QUOTE]

Ablacım sana istediklerini tek tek göndereceğim ancak henüz alıç zamanı gelmedi. 1, 2 aya anca...

WEZ Format +2. ?uan Saat: 11:14.