Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Arşiv (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=365)
-   -   Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=32179)

goramaz 07.12.2009 13:19

Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

hocam yavaş olun isterseniz. Herkesin ailesinde Akp ye bir oy çıkmıştır. Sizin gibi düşünmeyenler aptal mı oluyor.

engineer58 07.12.2009 13:27

Herkesin düşüncesine saygı duymak gerekir,fakat eleştirinin dozajınıda ayarlamak lazım değilmi?Size göre yanlış olan illa yanlış değildir,sizin bakış açınıza göre yanlıştır sadece,onun için biraz saygı...Aziz Nesin bunu her açıdan söledi nereye çekerseniz bende tam zıttına çekiyorum o zaman varmı böle bişi...(Not:AKP ye oy vermedim)

Cley 07.12.2009 13:31

[B]Bu forumda akpartiye ve oy verenlere herşey yazılabilir mübahtır...[/B]

Kibrisli 07.12.2009 13:38

[QUOTE=sensetik;488438]bu millet geçen seçimlerde Aziz Nesini nasıl haklı çıkardıysa önümüzdeki seçimdede aynısını yapar, bekleyin ve görün..ne kadar aptal olduğumuzu........[/QUOTE]

Benim bir büyümün de başka bir sözü vardır benim de aklıma hep o gelir... Türk milleti onun söylediği bazı özelliklerini kaybetse de unutmayalım ki: "Türk milleti çalışkandır, Türk Milleti zekidir..." AKP'yi indirmek istiyorak yine millete güvenecez yine millete güveneceğiz, onu küçümseyerek iktidara gelmek imkansız... Ayrıca AKP'ye oy verdi diye kimseye hakaret etme hakkımız yok...

engineer58 07.12.2009 14:04

[QUOTE=Cley;488446][B]Bu forumda akpartiye ve oy verenlere herşey yazılabilir mübahtır...[/B][/QUOTE] :confused::confused: yorum yapmaya bile gerek yok MALESEF...

Sivasprensi 07.12.2009 14:32

[QUOTE=YILDIRIM;487812][B][I]Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan)'ne hala oy veren var yaw..:)[/I][/B][/QUOTE]

akrabalaridir:D

Ertugrul 07.12.2009 17:53

[B][I]Seçime daha çok zaman var, şuandaki görüntü Ak Parti yine açık ara 1. Parti olur ama %47'den, % 30 - %38 arasında bir oya geriliyebilir. Sarıgül'ün seçim öncesi atağa geçeceği ve CHP'nin beyaz türklüğe kayması devam ederse CHP'de %15 civarı oy alabilir, bu seçimden en karlı MHP çıkacak gibi duruyor oyunu %20'nin üstüne çıkarabilir. Sadet Partisi kısmen oyunu arttırsada baraja takılır. Yeni kurulan partilerden sadece Mustafa Sarıgül barajı zorlayabilir. Sarıgül barajı geçemez ise Ak Parti bir dönem daha tek başına ülkeyi idare eder.

Burak hocam ne yazık ki senin partiye şans veremiyorum. Sivas'tan bağımsız koysan adaylığını olmaz mı ? :D [/I][/B]

Arif Coşkun 07.12.2009 18:08

Seçimlere daha çok var, daha çok şeyler değişir. CHP nin Sivas'tan bu kadar oy alacagını hiç tahmin etmiyordum. CHP'ye büyük ölçüde yöneliş var. Bu komik seçim sistemiyle tek başınada iktidar olabilir. CHP tabanının Sarıgüle oy vereceğini sanmıyorum alırsa AKP ve diğer partilerden alabilir. Birde Burak Hocam'ın partisi de sürpriz yapabilir. İstanbul'dan aday olsaydın keşke oyum kesinlikle senindi Hocam :)

asud-e 07.12.2009 18:28

Bir dahaki seçimlerde milletime akıl fikir ihsan eyle yarabbiiii demekten başka birşey demek içinden gelmiyor. Aminnnnnnnnnn !!!

goramaz 07.12.2009 18:36

Amin amin...

WEZ Format +2. ?uan Saat: 08:10.