Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Yurtiçindeki Sivaslılar (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=116)
-   -   Slm Toprağımın İnsanları (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11078)

sonbahar5803 04.05.2007 17:00

Slm Toprağımın İnsanları

[COLOR="Purple"]Merhaba arkadaşlarım. Benim memleket [B]Sivas-Gürün[/B]. Hiç Sivas'ta yaşamadım ama kalbim hep [B]SİVAS[/B] diye atıyor. Üniversiteyi özellikle orada okudum.

[B]SİVAS[/B] deyince akan sular durulur.

Sitede daha çok erkek üyeler ağırlıkta gibi görünüyor. Ben bayan üye ve taraftar olarak biz de varız demek istedim.

Sitede emeği geçen herkese teşekürlerimi sunarım. Memleketimizi yanlış tanıyanlara bu site ışık tutsun.[/COLOR]

_DuMaN_58 04.05.2007 18:09

-->: Slm Toprağımın İnsanları

Bu Güzel Konuşmalarından Dolayı Tesekkur Borcumuz Olduğunu Dile Getirmek İsterim. HoşGeldin.

Serd@r 04.05.2007 18:10

[B]Sanal [COLOR="red"]SİVAS[/COLOR]a hoşgeldin,bizlerde senden farklı düşünmüyor,düşünemiyoruz her nerde yaşarsak yaşayalım [COLOR="red"]SİVAS[/COLOR] deyince söz kesiliyor,hayaller başlıyor.
İnşaAllah [COLOR="Red"]SİVAS[/COLOR] özlemimizi bir nebzede olsun burdan gidermeye çalışıyoruz.
Tekrar aramıza hoşgeldin diyorum.[/B]

RüStü ElmaS 05.05.2007 00:04

--->: Slm Toprağımın İnsanları

Aramıza hoşgeldin kardeş,
bende Almanya' da yaşıyorum, maalesef Sivas' a sadece izinden izine gidebiliyorum.
Sivas ismini duyduğumuzda bizim içinde akan sular duruyor.

Bunun için sanalalemde elimizden geleni yapıyoruz.

Bunun örneğini ise [url]www.sivasspor.com[/url] ve [url]www.sivastuning.com[/url] sitemizde başardığımıza inanıyorum.
Umarım Sivas' ımızın genel bir sitesi olarak bu birliği buradada başarıcağız.

Güner 05.05.2007 02:28

[B]Sitemize hoşgeldiniz.

Sivas'a hasretimizi giderebilmemiz açısından böyle ortak paydalarımızın olması bizleri her zaman gururlandırmış ve mutluluk vermiştir. İçinde Sivas hasreti, Sivas özlemi ve Sivas Aşkı olan herkes bir parçada olsa burada duygularını giderebilme imkanına sahip oluyor. Uzağı yakın eden gidemeyip göremediğimiz memleketimizi tek bir tıkla ayağımıza kadar getiren günümüz teknolojisinden bu sebeple faydalanmamız gerekiyor.[/B]

karabeygokay 24.05.2007 18:08

Bende geldim gardaşlarım.Artık bende sizlerleyim...

€LBeyli58 24.05.2007 18:56

hoşgeldin gardaş aramıza
...............

MaLamat_58 23.01.2008 07:48

Selamun Aleyküm.Ben Acer üyeyim .Etli akmaa,yanında Çalhamayı bek özledim yaw.Hele de Köyüm Savcun burnumda tütüyor.Rüştü Elmas,köylüm sana bir şeyler yazmıştım amma bek gulaasmadın yaw.Kerim emmi senin neyin olur demiştim.Zekeriya abi ve Kerim emmiyi çok iyi tanırım.Seninde soyadın Elmas,kesin akrabanızdır.Bizim köyde Elmas soyadı sadece onlarda var.Memleketi düşündükçe hep sol booorüm ağrıyor.Neden ola.Bek özledim yaw.Şimdi elimde olsa gopoopa giderdim :(

özdemir 23.01.2008 09:46

aramıza hoşgeldin .................

Sweetgirl 23.01.2008 11:25

[B][I][CENTER][COLOR="Magenta"]aramiza hosgeldiniz arkadaslar...
umarim burda biraz olsun sivasa olan hasretinizi giderirsiniz.... :rolleyes:
bende sahsen tam tersi oluyor sivasimi dahada cok özlüyorum[/COLOR][/CENTER][/I][/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 22:53.