Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Testler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=352)
-   -   Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=21502)

banu58 08.10.2008 03:27

Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST

[CENTER][IMG]http://www.kadincakararinca.com/resimler/haberler/3085.jpg[/IMG][/CENTER]

[B][COLOR="Magenta"]Vücudunuzda bazı yaşlanma belirtileri hissediyorsanız bu testi yapın ve gerçekten vücunuzda erken yaşlanma belirtisi var mı bunu öğrenin!

Hala orta yaşlarını süren biriyseniz ve vücudunuzda bazı yaşlanma belirtileri hissediyorsanız bu testi yapın ve gerçekten vücunuzda erken yaşlanma belirtisi var mı bunu öğrenin!

[COLOR="red"]SORULAR[/COLOR]

1) Soru :Kendiniz gün sonunda sıklıkla yorgun mu hissediyorsunuz?
A) Evet
A) Hayır

2) Soru :Eklemlerinizde sıklıkla ağğrı hissediyor musunuz?
A) Evet
A) Hayır

3) Soru :Cildiniz çok mu kuru?
A) Evet
A) Hayır

4) Soru :Cildinizde gereğinden fazla kırışıklık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
A) Evet
A) Hayır

5) Soru :Saçlarınızın çok çabuk ağardığını düşünüyorsunuz?
A) Evet
A) Hayır

6) Soru :Dişlerinizle bir şeyler çiğnemek ya da ısırmak acı ya da ağrı hissetmenize mi neden oluyor?
A) Evet
A) Hayır

7) Soru :Uyku problemi ile sıklıkla karşılaşıyor musunuz?
A) Evet
A) Hayır

8) Soru :Spor yapmak eskisi kadar zevk vermiyor mu?
A) Evet
A) Hayır

9) Soru :Gün içerisinde sıklıkla molaya ihtiyaç duymaya mı başladınız?
A) Evet
A) Hayır

[COLOR="red"]DEĞERLENDİRME[/COLOR]

[COLOR="red"]A şıkkı çoğunluktaysa...[/COLOR]
Yaşlanma beliritilerinin çoğunu hissediyorsunuz. Bu belirtiler farklı nedenlerden kaynaklanabilir, genetik özelliğiniz olabilir, yoğun şekilde yaşamanın getirdiği bir durum olabilir ya da bir rahatsızlığa bağlı ortaya çıkan bir sonuç olabilir. Doğru sebebi öğrenmek için yapmanız gereken en önemli şey bir doktara başvurmanız ve gerekli yardımı almanız olacaktır.

[COLOR="Red"]B şıkkı çoğunluktaysa...[/COLOR]
Yaşlanma belirtileri hissetmiyorsunuz, ara sıra hissettiğiniz halsizlik ya da bazı ağrılar yoğun yaşamınız getirdiği sonuçlar olabilir. Ama kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız bir uzmana başvurabilirsiniz.
[/COLOR][/B]

fatoş_yvz 08.10.2008 08:10

Cevap: Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST

[COLOR="Navy"]A şıkkı çoğunluktaysa...
Yaşlanma beliritilerinin çoğunu hissediyorsunuz. Bu belirtiler farklı nedenlerden kaynaklanabilir, genetik özelliğiniz olabilir, yoğun şekilde yaşamanın getirdiği bir durum olabilir ya da bir rahatsızlığa bağlı ortaya çıkan bir sonuç olabilir. Doğru sebebi öğrenmek için yapmanız gereken en önemli şey bir doktara başvurmanız ve gerekli yardımı almanız olacaktır.
ben diyorum yaşLandım diyorum ama kımse bana inanmıyodu neyseki test kanıtLamış oLdu :)[/COLOR]

kronik 08.10.2008 08:13

[B][COLOR=darkorange]bütün sorulara hayır diye yanıt verirseniz oldukça gençsiniz demektir sakın a şıklarını kullanmayın hehehehe [/COLOR][/B]

LaEdri 08.10.2008 09:38

-->: Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST

[B]Samimiyetle tüm şıklara hayır dedim.Doğal olarak yani :)[/B]

kronik 08.10.2008 09:45

Cevap: -->: Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST

[quote=Yiğiter;317573][B]Samimiyetle tüm şıklara hayır dedim.Doğal olarak yani :)[/B][/quote]
:D :D :D :D [B][COLOR="DarkOrange"] tüm samimiyetimle bende ......[/COLOR][/B]

seva 09.11.2008 12:20

--->: Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST

B şıkkı çoğunluktaysa...
Yaşlanma belirtileri hissetmiyorsunuz, ara sıra hissettiğiniz halsizlik ya da bazı ağrılar yoğun yaşamınız getirdiği sonuçlar olabilir. Ama kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız bir uzmana başvurabilirsiniz.

Sweetgirl 09.11.2008 12:26

[B][I][COLOR="Magenta"][CENTER]ister istemez her yerde A SIKKI olarak cevap verdim
isterse evet diyim isterse hayir diyim

benim cok sükür yasimla kompleksim yok
Rabbim her yasin ayri bir güzelligini yasattiriyor.. [/CENTER][/COLOR][/I][/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 02:37.