Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=175)
-   -   Basin sagolsun Hasan abi (Sandalli) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=38271)

bilal kose 10.09.2011 14:30

Basin sagolsun Hasan abi (Sandalli)

Degerli abimiz degerli kardesimiz Hasan ilterin (Sandalli) babasi vefat etmistir mekani cennet olsun Allah geride kalanlara sabir versin kendisinin ve ailesinin basi sagolsun

Salim58 10.09.2011 14:43

Cevap: Basin sagolsun Hasan abi (Sandalli)

[B][I]Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun,Rabbim geride kalanlara sabırlar versin.[/I][/B]

OSMAN ECE 10.09.2011 16:46

saygı değer dostum başınız sağ olsun mekanı cennet olsun acınızı yüreğimden
paylaşıyorum tüm acılı başta şahsınız ve tüm acılı ailene baş salığı diliyorum

Arif Coşkun 10.09.2011 16:58

Başın sağolsun Hasan'cığım Allah rahmet eylesin geride kalanlara sağlıklı, uzun ömürler versin, sabırlar diliyorum.

doğan bulut58 10.09.2011 18:30

saygı değer arkadaşım BABA yın mevaatine üzüldüm ama ölüm bizler için her canlı birgün ölümü tatacak mutlaka
değerli arkadaşım başın sagolsun merhumun ruhu şaat mekanı cennet olsun ALLAH ım başka acı vermesin inşallah tüm İLTER AİLE sinin başı sagolsun

sandal5877 10.09.2011 18:39

Allahım mekanını cennet etsin Hasan abi ve tüm eş dostların başı sagolsun
geride kalanlara, Allah sabır ihsan eylesin..

NECMEDDİN ÖZBEK 10.09.2011 18:50

sayın ilter saygıdeğer babanızın vefatından büyük üzüntü duydum merhuma ALLAHétan rahmet başta siz değerli kardeşim olmak üzere tüm aile ve yakınlarınıza sabır ve başsağlığı diler geride kalanlarınıza uzun ve sağlıklı ömürler niyaz ederim ALLAH taksiratını affeyleye

Kardelencicegi 11.09.2011 20:04

[CENTER][COLOR=#cc0000][SIZE=4][FONT=Garamond][I]İNNA LİLLAHİ İNNA İLEYHİ RACİUN...[/I][/FONT] [/SIZE][/COLOR][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=darkred]Degerli kardesim Hasan basiniz sag olsun. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]RABBIM babaniza rahmet eylesin mekani cennet olsun.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]Acinizi yürekten paylasiyorum degerli kardesim.[/COLOR][/B][/CENTER]

besyo_cu 11.09.2011 20:24

[B]Başınız sağolsun hocam. Allah rahmet etsin, Mekanı Cennet olur İnşallah...[/B]

serhat_58 11.09.2011 22:22

basin saolsun bacanah, allah rahmet etsin, amcamizin mekani cennet olsun ins

WEZ Format +2. ?uan Saat: 01:25.