Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 28.11.2007, 18:34   #29
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: sizce ?

Alıntı:
banu58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şimdi önce bu LCD ekranların yapılma nedenine bakalım,son aylarda Sivasa gidenler bilir,Kale camii,cıbıllar parkı ve daha birçok noktadaki tarihi bilboardlar kaldırıldı,onların yerine kaldırım üzerlerine yerleştirilecek bu LCD ekranlar konuldu,hem görüntü kirliliğine neden olmuyor hemde estetik bir görünüm sağlıyor,sanmayinki bu ekranlarda vizyondaki filmler gösterilecek.
Sizler esnaf olsanız bu ekranlarda tanıtımınızın yapılmasını istemezmisiniz?

Belediye işyeri açmak,çalıştırmak,işsizlere iş sağlamak zorunda değil,kaldıki Sivas Belediyesinin işsizlere işsağlamak için yapmış olduğu bir çok proje var,en basidi Özbelsan var,buna ilave otopark hizmetinden elde edilen paralar burada istihdamı sağlanan belediye personeline veriliyor,kaldıki Sivas Belediyesinin birçok ile nazaran ortaya koyduğu devasa projeler var ona lüzumsuz deyin buna lüzumsuz deyin lüzumlu olan ne peki...
Hangi belediye bağlı olduğu ildeki işsizleri bitirmiş?

Birçokları Paşabahçeden memnundur ben bekarım ve hiç gitmiyorum bana göre oraya harcanan parada lüzumsuz diyebilirmiyim?

Sivas Belediyesi birçok büyükşehir belediyesinden iyi çalışıyor,kaç şehirde su arıtma tesisi var,kaç şehirde çöp depolama fabrikası var,kaç şehirin alt yapısı tamamen bitmiş,kaç şehrin asfaltlanmadık yolu kalmış?
Anlayamadığım burada tasarruftan bahsediliyor Allah aşkına söyleyin Sivasta yapılan binaların hangisi tasarrufi düşünceyle yapılmış,hepsinde selçuklu gösterişi yokmu?Kaldıki bu şehirde işsizlik var ama lüks yaşamda var!
Belediyecilik hizmet götürme yeridir,işve işçi bulma kurumu değil!

Daha dün İstasyon caddesindeki ağaçlar için birdünya laf edildi herkes greenpeaceci oluverdi o ağaçlar miyadını doldurmuş 30 seneyi açmış içleri çürümüş ağaçlardı ama kaçınız biliyor bir akasya ağacının ömrünü,ama herkes birşeyler söyledi herzamanki gibi hem merak etmeyelim genç ağaçlar kesilmedi.Sivas bundan sonra dışyüzüyle gözükecek bu ve benzeri projeler devam edecektir ben bunu umud ediyorum.

Evet şimdi BENCE sorusunu cevaplıyayım;bence çok olumlu projeler bunlar,devamını bekliyoruz.
Saygılar!
Biz çok kötü anlamında söylemedik elbetteki yapılan işleri. Ancak, bir ata sözü vardır. "Ayağını yorganına göre uzat" diye. Elbetteki belediye iş bulma kurumu değil ama,kendi yakın çevreleri için birer iş bulma kurumu halindeler. İş bulur kurum halinede gelebilir,Örnekleri var çünkü. Ana caddeler son derece modern hale gelebilir ama arka sokaklarda neler oluyor.? Nice düşkün işsiz yoksul evine kömür,ekmek alamayan evler aileler varken caddelere LCD ekran konsa ne olur.? Bize yalnış gelen tarafı bu.Yoksa herkes ister güzelin en güzelini.