Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.04.2008, 15:02   #13
nurullah şahin
Yeni Yiğido

nurullah şahin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nurullah şahin Şuan nurullah şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.05.2008 07:39

Tecrübe Puanı: 0 nurullah şahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: KOYULHİSAR-Sugözü

Sugözü Köyü Kuzulu Mezrasına yardım
Yazı boyutunu büyütmek için
SİNAN YAYLAK
SİVAS (İHA) - Sivas'ın Koyulhisar İlçesine bağlı Sugözü Köyü Kuzulu Mezrasında 17 Mart 2005 tarihinde meydana gelen heyelanda mağdur olan ailelere yardımlar devam ediyor.
Konu ile ilgili olarak Koyulhisar Kaymakamlığından yapılan açıklamada, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı tarafından yaptırılan 44 afet evinin Ekim ayı içinde afetzedelere teslim edildiği belirtildi. Açıklamada, bu zamana kadar yardımların aralıklarla devam ettiği, sivil toplum örgütlerinin de bu konuda çok duyarlı olduğu kaydedildi.
Açıklamada, Koyulhisar Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının çalışmaları ile Koyulhisar ve Köyleri Hizmet Vakfı (KODAV), Koyulhisar ve Köyleri Sosyal Dayanışma Derneği organizesi ile vakıf ve dernek yöneticileri olan iş adamları Memduh Uz, Necmettin Temel ve İbrahim Aksoy'dan oluşturulan komiteyle heyelan mağdurlarına daha önceki zamanlarda televizyon, buzdolabı, termosifon gibi yardımlar yapıldığı, Kasım ayı içerisinde de 44 aileye koltuk takımı ve birer adet halı alındığı belirtildi. Özellikle komite üyelerinin yardımlar için fedekarane tutum izledikleri, yardım türlerinin kaliteli ve tanınan markalardan oluştuğu, malzemelerin bizzat konutlara teslim edildiği belirtildi.
nurullah şahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla