Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 28.04.2008, 11:52   #10
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2157 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart --->: *flaş.. flaş.. flaş.. **

[quote=kangallim;258365]*Flaş flaş flaş maydonoz ilçesine bağlı domates köyünde acı biberlerin pusu kurarak şehit ettiği 17 patlıcan törenle mutfağa verildi. Ayrıca yaralanan 25 tane dolmalık biber tencere devlet hastanesine kaldırıldı. Köy muhtarı karpuzun verdiği bilgilere göre 8 uzun namlulu pırasa 3 göz yaşartıcı soğan ve patlamaya hazır 5 kilo mısır ele geçirildi. Gelen bilgiler arasında muhabirimiz hıyar, yoğurdun saldırısına uğrayarak cacık olduğu öğrenildi.

--------

*Sene bin dokuz yüz çift sıfır. Dedem bilmez ama babam belki bilir. Salı günü Cuma namazından çıktıktan sonra atın üstünde yaya harbe gidiyoruz. Çölde kar diz boyu, Şam da düşman askeri, çektim kılıcımı iki el ateş ettim. Adamı bacağından vurdum benim kolumu alçıya aldılar. At arabası ile son sürat hastaneye gidiyoruz. Arabada damla benzin yok neyse elektriğin olmadığı zamanda mum ışığında televizyon izliyordum. Başımdan böyle bir olay geçti inanırmısın.[/QUOT,

çok komikti

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif