Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - ERKEKLER AĞLAR MI.....AĞLAR TABİ ...
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 30.05.2008, 18:50   #7
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 864 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: ERKEKLER AĞLAR MI.....AĞLAR TABİ ...

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
en son Genco Erkal'ın Sivas 93 oyununda yaşadıklarım gözümün önüne geldi oyun sonunda hüngür hüngür ağladım koca tiyatroda , millet anlayamadı tabi niye bu kadar etkilendiğimi, başka gözü ıslananlarda vardı ama ben 41 yaşında koca adam eşimin boynuna sarılıp onun teskinlerini hiç duymadan hüngür hüngür tam 10 dakka ağladım, 2 temmuzu yeniden yaşadım, yaşadığımız süreci düşündüm ve gelinen noktayı değerlendirdiğimde ülkem için ağladım, hemde hüngür hüngür ağladım
erkeklerde ağlar
millette ağlar,
kadınlarda ağlar çocuklarda ağlar
Abi kusura bakmayından işinize geldinmi ilericisinizi işinize geldinmide gericisiniz.Artık her lafta şu Madımakı hatırlatmasınız olmuyormu.Tamam olmuş bitmiş artık uzatmaya gerek yokk.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı sivaslıgenç'e Teşekkür Ediyor...