Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 04.10.2008, 22:30   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1268 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Cevap: --->: BAYRAM TATLILARI YARIŞIYOR...

Alıntı:
kronick Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
senin tatlının yapım aşamasını zorluğunu ve lezzetini gayet iyi biliyorum ve ellerine sağlık diyorum
Alıntı:
gürün_güzeli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yiğiter yorumların için teşekkürler fakat şerbeti falan gayet yerinde..illa şerbetin içinde tatlının yüzmesi mi gerekiyor anlamadım yani..
senin yorumların senin olsun hıncallığın sana kalsın...tüm üyeleri "şimdi bu değerli yorumlarım ışığında oylarınızı verebilirsiniz.." cümlesi ile kendi yorumlarına mecbur kılıyorsun....

madem çok biliyordun sende tatlı yapsaydın koysaydın da oylara biz de baksaydık....

neden bu kadar hiddetlendiniz anlamadım.Bu bir yarışma ve oylama üyelere sunuluyorsa tabi ki eleştiri olacaktır.Ki zaten ben ciddi ciddi eleştiri olsun diye değil gerçekten yarışma havası olsun diye espirisine yazmıştım onu.Anlaşılan sitemiz bazı durumları kaldıracak seviyeye gelmemiş..Yanlış anladığınız muhakkak ama özür dilerim.Keşke espiri amacaında da olsa eleştiri yapma hatasını(!) göstermeseydim.Üzgünüm!