Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 15.04.2009, 19:03   #5
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1168 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Türk Solundan Yazıcıoğluna Çirkin Saldırı.

Türk Solu dergisi benimde ve benim çevremde benimle aynı görüşteki arkadaşlarımızın kişisel olarak ve toplu olarak yıllarca karşı olduğumuz, kavgalar ettiğimiz, Türk Solu adı altında Atatürk ve Saddam'ı aynı kefeye koyabilecek kadar hayasız, Türk Gençliği demekten korkan, Türkiye Gençliği diye saçma sapan bir tabir çıkartan, 9 yıldır mücadele ettiğimiz, içini dışını ciğerini bildiğimiz ve sonuç olarak Atatürk, Sol, Sosyal Demokrasi, Atatürkçülük gibi kelimeleri kullanıp etkinlikler düzenleyen ve yaptığı etkinliklerde de genelde taşkınlık, kavga ve halkı itici hareketler yaparak halkın gözünde bu değerleri küçük düşürmeye ve uzaklaştırmaya çalışan bir gruptur...
Benim şahsımı bile tehtit etmiş ancak tabii ki birşey yapamamışlardır, 2003 yılında gençler 98000 kişi ile Anıt Kabir'e yürürken "Ordu Göreve" pankartı açarak (30 kişi) tüm yürüyüşü proveke etmiş, kendilerine karşı çıkan 1000'lerle kavga etmiş görevini yapmış ve ertesi gün Muhalif Gençliğin tepkisi değil "Ordu Göreve" pankartları medyaya yansımıştır hala da kullanılmaktadır... Çalışma şekilleri ve görevleri bu... Uzun süre dergilerini bedava dağıtmışlardır, sonra matbaa makinası alacak kadar paraları olmuştur... Buna hiç anlam veremedik ve veremiyoruz, dış destekli oldukları tahmininde bulunuyorum...
O bakımdan ben bu haberi okuma bile gereği duymadım... Onların olduğu yerde ya bir provakasyon ya da halkı Atatük'ten soğutan birşeyler vardır...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla