Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 15.04.2009, 19:25   #9
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 864 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Türk Solundan Yazıcıoğluna Çirkin Saldırı.

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aslanım bak bu konuda öncedende söylemiştim... Deniz Gezmiş olayına girme... O da en az Yazıcıoğlu kadar seviyordu bu ülkeyi... Filistinde İsrail askerlerine ilk kurşunları bu adamlar sıktılar, Filistinli mücahitlerin o dönem ceplerinden Atatürk resminin çıkması bundandır... Türkiye sınırları içerisinde bir tek kişiyi vurmamıştır Deniz Gezmiş, Askere ya da Polis'e ateş etmemiştir... Tek ateş ettiği ABD subaylarıdır... Sen nereden çıkartıyorsun Deniz Gezmiş'in Polise ateş ettiğini...
Muhsin Yazıcıoğlu'da kabul etmiştir darbe öncesi yanlış şeyler yaptıklarını... Hem kendisinin hem sol görüşlü öğrencilerin yanlış yaptığını... Kendisi kabul ederken sen neyi savunuyorsun????
Seni pek severim... Yaşınıda çok seviyorum... Nolur kulaktan dolma bilgi edinme oku elinin altında internet var araştır...
Ayrıca Türk Solu Deniz Gezmiş'i temsil edecek şerefe hasıl değildir....

Teşekkür ederim abi bende seni seviyorum.
Abiciğim kulaktan doğma bilgiler değil bildiğim kadarıyla kendi yazdıgı kitapta askerlerle girdiği bir çatışmayı anlatıyordu bir bölümde.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla