Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.06.2009, 00:38   #7
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Danimarka da Muhteşem Sivas Gecesi

İyi niyetle çıkılan her yolda Allah yardım eder. Yusuf Şahin başkanımız ve yönetim kuruluda iyi niyetle, halis duygularla Danimarka da Sivas'ın tatımına katkı sağlamak, Sivas kültürüne sahip çıkmak, Sivaslıların birlik ve beraberlik içinde bir güç olması için 2008 senesinde DASİB'i kurdular. Özellikle Yusuf başkanımızın gayretli çalışmaları, ASİB yönetiminin tecrübeleri ve iyi niyetli yol arkadaşları sayesinde DASİB kısa sürede başarılı işlere imzasını atmayı bildi.

Danimarka da ilk defa bir Svas gecesi düzenleniyor. Haberdeki bilgilere ve fotoğraflara göre çok coşkulu, başarılı bir organizasyon olmuş. Yusuf başkanımızın bu gece için ne kadar gayret ettiğini uzaklardan da olsada biliyorum.

Yusuf başkanımızı ve organizasyon komitesini tebrik ediyorum. Sivas için, Sivaslı için ve güzel ülkemiz için iyi niyetli çalışan herkesten Allah razı olsun.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla