Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 15.08.2009, 14:03   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: "Kürt Açılımı" Nedir ?

Konuyu ben açtım ancak bende görüşlerimi yazma gereği duydum.

Ülkemizde neden illada hep ayrımcılık körükleniyor. Alevisin, Sunnisin yada Türksün , Kürtsün gibi bölücü ifadelere yer verilir.
Ya iyi düşünelim arkadaşlar, bir Kürtüm diye tanımlayan vatandaşın bir Türk vatandaşından hangi hakları eksik.
Ülkenin her hangi bir yerinden ev arsamı alamıyorlar?
İşe alınırken ayrımmı yapılıyor?
Öğretmen, Polis, savcı, hakim, kaymakam, vali, vekil, bakan, başbakan, cumhurbaşkanımı oalmıyorlar?
Yeri geldiğinde en büyük ihaleleri bunlar almıyormu?

Neyin açılımı bu? Daha neyi açacağız ? Açmak yani buyurun bölün anlamınamı geliyor ? Bir ülkede iki dilde ana eğitim olabilirmi? Tek devlet tek millet ilkesinden neden ödün veriliyor? Büyük Önder Mustafa Kemal bize bu hallere düşürelim diyemi emanet etti bu ülkeyi?
Tamam hükümetin yaptığı olumlu şeylerde var ama, bu konuda büyük bir yalnışın içinde, bu ülke iki oy uğruna ona buna bölüştürülemez!

Bölücü başı bize paket edilip verildi, başımıza bela olsun diye. Krallar gibi yaşatılıyo İmralı'da şimdi. Bu işlerin asıl arkasında ne yazıkki ABD var. Organize işler peşindeler. Bizde ise verilen görevleri adım adım yerine getirmek kalıyor sadece. Çok üzücü bir durum. Demekki onca şehitlerimiz, Kurtuluş savaşlarımız, zaferlerimiz boşaymış. Bu duruma, ulusal birlik adına milli bir duruş sergileyerek vatana sahip çıkmaktan başka seçenek kalmıyor.
Kısa sürede verilen tavizlerden vazgeçip bir an evvel özümüze dönülmesi dileğiyle.