Konu: ULAŞ-Akkaya
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.09.2009, 03:12   #17
ZaLiMSiVaSLi
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ZaLiMSiVaSLi Şuan ZaLiMSiVaSLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.12.2010 19:53

Tecrübe Puanı: 0 ZaLiMSiVaSLi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ULAŞ-Akkaya

arkadas:d sız bana sorun koyde ne var ne yok:d yol denen bıse yok kalmadı yol saolsun bmt alcı fabrıkası yolu oldurdu yıllardır ugrasıyoruz ama yapmıyolar:d sokak lambaları desen zaten allah vekıl:d bı tanesı yanıyosa 10tanesı yanmıyo:d koy koylukten cıktı ama genede sevıyom koyumu koyde havalarda ıce sogudu ya:d ıyıkı koyumuzde ınternet var oda olmasa ne yapcaktım ben:d

sız ınsallah akkaya koyunu cıfteagıl koyuyle karıstımıyosunuzdur

ıyıkı koyumuzde ınternet var sıvaslılady oda olmasa ben ne yapardım sımdı:d

ersoy hafıke mı baglı gardas hafık nerde akkaya koyu nerdealakası yok belkı hafıgınde akkaya koyu olabılır ıyı hatırla

derya senın burda arkadasların mı var koyde 3 karsıda 3 obur karsıda olmak uzere 6 haneyız burda arkadasların kım senın sız cıfteagıl koyuyle karıstıryosunuz galıba bızım koyu ben suan koydeyım koyde yasıyorum zaten kımsecıkler yok tanıdıklarını soleyın bakem ben tanıyormuyum acep

Konu ZaLiMSiVaSLi tarafından (08.09.2009 Saat 03:22 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
ZaLiMSiVaSLi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla