Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.12.2009, 11:50   #125
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2183 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar birbirimiz artık daha fazla inciltmeyelim... Demokrasi ayrı şeydir, Fikir özgürlüğü ayrı şeydir, insanları ağır ve gereksiz şeylerle itham etmek ayrı şeylerdir... Başbakanı eleştirirsin, ispatlayabiliyorsan yorumunu da yaparsın, insanların bazı şeyleri görememeleri onların suçu değil ya da aynı insanlar fikirsel olarak inandığı partilere oy verebilir onları sırf o partiye oy verdi diye vatan haini olarak yaftalamak hatadır... O bakımdan Yıldırım'a katılmıyorum ve Barikat gardaşıma da bir sözüm var beni çok şaşırtıyorusun... Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun, sevmemin nedeni de efendiliğindir en başta... Sinirlenmiş olabilirsin, Yıldırım'da sinirlenip o lafları söylemiş olabilir ama ikinize de yakışmıyor bu sözler, tehtidler... Sakin olun.... Adamın asabını bozmayın
Abi benim babam her dönem oyunu Ak partiye verir.Ben bir kere sormadım niye Ak partiye veriyorsun diye ben bile sormamışken elin oğlu gelip Ak partiye niye oy verildigini soruyor ! Hatta öyle oluyor ki Dtp ye verin daha iyi diyorlar ki bu çok dengesizce bir söz ! Ne demek yav sen doğuda biji apo diyen adamın oy verdiği partiyle benim apodan nefret eden babamın oy verdiği partiyi bir tutacaksın vatana ihanetle suçlayacaksın bu kimsenin haddi değil !!!! Sen öyle demiş olsan sanada tepkim aynı olurdu abi ( Senin öyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum) oy verdiği partiden sebep ailemden birini vatan haini ilan etmek hiç kimsenin haddine değildir...
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif