Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Kapasite 30 binin altında olmamalı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 26.01.2010, 16:23   #2
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1168 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kapasite 30 binin altında olmamalı

Formasyon sorunu, Trenlerin kaldırılması, şimdi de Stadyum işi... Haydi bakalım sayın vekilim... Formasyonu çözdün sayılır, Sivas halkı biraz baskı yapsa Trende çözülecek ve adım gibi biliyorum stadyum işini de sen çözeceksin çünkü iktidar vekillerimize soruyorsun, Formasyon sorunu için öğrencilere "Bu iş çözülmez, üstüne hiç gitmeyin" dedi, tren sorunu için "Çalışma var o yüzden durdu" diye yalan söylediler, stadyum içinde "3 eksik 5 fazla ne değişecek canım" diyorlar... Bu zihniyetle Sivas gelişmez, ama sen "Size söz Formasyonu ben çözeceğim" dedin meclise taşıdın, sorunu çözdün çözeceksin ben takip ediyorum seninle birlikte, Tren işini meclise taşıdın binbir yalanla kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar, şimdi sıra stadyumda benim şahsıma dediğin "Rize'yi örnek vererek soracağım" sözünü de tutacaksın ve Meclise taşıyacaksın bunu da biliyorum...

En azından seni şahsen tanıyan site üyelerinden birisi olarak iyi niyetine, samimiyetine, çalışkanlığına ve dürüstlüğüne güveniyorum...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...