Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Hatıra defteri
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 12.10.2010, 12:29   #55
Ebrulum
Usta Yiğido

Ebrulum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ebrulum Şuan Ebrulum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.03.2011 11:00

Tecrübe Puanı: 646 Ebrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer AnblickEbrulum ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hatıra defteri

Madem senede bir gün yazılacak buraya o da bugün olsun isterim .Benim için hayatımın en önemli günlerinden biri olan bu gün ;

Kronikim
hani derler ya seni sana anlatamam ki bize hep yalın gelir bu sözcükler söylendiği zman
yalın da gelse içi dolu olarak
SENİ SANA ANLATAMAM Kİ YAŞANIRSIN diyorum
Sen benim canımsın sen benim ruhum sen benim sevdiğim sen benim kıyamadığım sın
Nasıl ki senin bana yazmış oldugun o içten satırları aglayarak okudysam ve gün boyu etkisinden kurutlamadıysam şu an da da aglayarak yazıyorum şu satırları
ne diyecegimi sevgimi nasıl ifade edecepğimi bilemeden

Seneler önce tanııdm seni uçuk kaçık deli kız. Ukala kendini beğenmiş )))) Yüreğinde kocaman bir hazine taşıyan iyi yüreklimmm dünya harikam
iyiki tanımışım seni iyiki varsın iyiki benimlesin iyiki dostumsun iyiki arkadaşım sın
Ömrüm boyunca her zaman iyi yada kötü günde hastalıkta yada sağlıkta (nikah kıyıromuşuz gibi oldu )her zaman yanında sol yanında bir dostun bir sevenin bir seni düşünenein ve bir kız kardeşin oldugunu asla unutmaaaa
Biliyorsun benimde bir kızkardeşim yok Hep hasretini çektiğim Sende benim için öylesin Kızkardeşten de öte.......
Kronikimmm balımm canımmmm ruhumm en iyi dostum kalbini sevdiğim güzel arkadaşım
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNN
Allahım sana gönlünden geçen bütün dilekleri versin. Daha nice yaşlara beraber girelim canım benimm Allahım sevdiklerinle sevenlerinle uzun sağlıklı ve mutlu günler nsip etsin .
Beraber yaşlanalım aglayarak gülerek hep beraber olalım inşallah
burdan yineliyorum
SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMMMMMMM
İYİKİ VARSINNNNNNNNNN
SEN BİR TANESİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Şu an arka fondan calan şarkıyı sana hediye etmek istiyorum
CANTANEMMMMM
SENSIZ YASAYAMAM

cantanem bu sarkim sana
kulak ver bu aska
sen benim herseyimsin
en derinden nefesimsim