Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 27.05.2011, 00:17   #28
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas'ın başını ağrıtacak aday

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aday'dan yalanlama gelmiş. Gazete mi doğru Nursuna Memecan mı ?

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] burayı ziyaret etmenin İftira atmaktan daha kolay oldugunu düşünüyorum
Bu haberi yapan gazete zaten saatli bomba... Yorum yapmadan haber yapamıyor kaynak gösterdikleri metinin söyledikleri ile yakından uzaktan alakası yok gibi görünüyor ancak ben bu olayı çok iyi hatırlıyorum ortaya çıkmayan bazı maddeler var bunlar o zaman da bazı kanallarda söylenmişti ki zannedersem gazetede o kanallardan yararlanmış o dönem o kanallara dava açılmıştı ancak mahkeme metnin tamamına ulaşınca kanalları haklı bulmuştu... Ayrıca bu hanımefendi aşağıda paylaştığım videonun geçtiği ortamda da bulunmuş çalan türkülere tepki gösterip salonu terketme gereği duymamıştır tıpkı sayın bakan gibi...

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla