Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas'ta Opera ve Bale Müdürlüğü ve Açılabilecek Diğer Müdürlükler
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.12.2011, 18:34   #7
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1169 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas'ta Opera ve Bale Müdürlüğü ve Açılabilecek Diğer Müdürlükler

Fikri Sağlar'ın Kültür bakanı olduğu 49. Hükümet'te Sivas'a opera ve Bale müdürlüğü açıldı, halen de Ankara'da müdür vardır diye tahmin ediyorum. Olay Sivas'a bir salon daha açılması ve sanatçıların istihdam edilmesi... Yasal sıkıntı yoktur çünkü bundan 18 sene önce zaten açılmış durumda Komik ülkemde ki bir komedi daha aslında başlı başına Kara Komedi bir opera bu olay...
Açılması ya da açılmaması hakkında yorum yapmıyorum, biz size DOB açacaz dediklerine yok demek pek olmaz, yatırım yapılmıyor diye kızarken verileni de almamak olmaz... DOB olan şehirlerdekilerin bir kaçının durumunu biliyorum, zira severim ve sık sık da giderim hatta yaşadığım şehirde evimi sırf DOB'un karşısında ve gösterilere rahat gideceğim için kiraladım Durumdan bahsedecektim, Mersin'de, Ankara'da, İstanbul'da, Antalya'da ve tabii ki İzmir'de gösterimlere gittim, Gitmediğim sadece Samsun'dur ki onları da İzmir'de izledim her neyse hiçbirinde de yer bulunmuyor, 2 ay öncesinde satışa çıkan biletler 1 saatte bitiyor. Eğer ben bakan olsam ilk yapacağım iş bu olurdu çünkü o kadar delileri var ki bu işin sadece Sivas'tan değil diğer illerden de gelenler olacaktır çünkü Kayseri Malatya Tokat gibi illerde de izleyizileri vardır... Salon boş kalmaz artı turizm bile yapılır...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...