Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 10.05.2012, 22:29   #10
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 633 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Belediye Başkanlığı'na Aday Değilim

Sayın Kuru ser veriyor sır vermiyor anlaşılan..Seçimden 5-6 ay önce adayı belirlerler..Ben AKP de Sivas belediye başkanlğı konusunda son sözün sayın Başbakanımız tarafından söyleneceğini düşünüyorum..Sami AYDIN büyük bir sürpriz olmazsa aday adayı olacak ama kesin aday yapılır mı bilinmez..2. olark son yerel seçimden önce İstanbul'da ikamet eden bir Sivaslı arkadaşın bilbordlarda resimlerini görmüştüm;aday adayıydı ama tercih edilmedi..Halkla ilişkiler uzmanıymış..Bu arkadaşın tekrar aday olacağını tahmin ediyorum..MHP nin ise bu seçime çok iyi hazırlandığını ve güçlü adaylarala çıkacağını duydum..MHP den şu anda Kaymakamlık yapan COŞAR soyadlı arkadaşın aday olabileceğini düşünüyorum..Genç dinamik birisi Sivas için faydalı olabilir...CHP nin adaylarını KIBrıslı mutlaka biliyordur..Ama ben Mimar Metin KESKİN in aday adayı yapılacağını ve adaylık için şansının yüksek olacağını düşünüyorum..Mimar MEtin KESKİN gibi adaylar da projeleriyle Sİvas için çok faydalı olabilirler ama seçimi kazanabilirler mi onu da sandıkta göreceğiz...Doğan ÜRGÜP eğer son anda kamuoyuna sunduu M. Yazıcıoğlu Bulvarı, Kentsel DÖnüşüm Projesi,Hanımlar Kültür Merkezi Projesi,Terminal Projesi ve Paşabahçe 4. Etap Projelerini bitirebilirse işte o zamn her aday gibi onunda şansının olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...HER Şey Sivas İçin..Umarım her parti bu yerel seçimde bizleri İyi adaylarla tanıştırarak proje manyağı yapar..Sivas'ın da bu tür projeleri olan kaliteli adaylara çok ama çok ihtiyacı var..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla