Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Belediye aldığı araçları tanıttı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.06.2012, 12:07   #10
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1081 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Belediye aldığı araçları tanıttı

Yorumları okudum vallahi gülmekten karnım ağrıdı.
Benim güzel hemşerilerim altı üstü bir araç filosu tanıtım organizasyonu bunda bu kadar abartılacak ne var?..
Eziklik demişsiniz..Eziklerin kim olduğunu vatandaş çok iyi biliyor.Belediye araç garajı hurda halindeyken yıltaş'a özbelsanın taş fabrikasına(kardeşi) trilyonlarca para yatırıp o hurdaları kaldırmayanlar sizin gözünüzde kahraman değilmi? Konuşunca sert konuştu oluyoruz belediyeyi soyup yağmalamadığı için ezik değilmi?
1 yıldır bu sitede defalarca yazıp sildim ama dayanamayacağım bu ezik kelimesinden sonra.
Şu anki belediyeyi her yaptığı harekette insafsızca eleştirip yerden yere vuran akplilere içersinde DEVE ve DİKEN kelimelerinin geçtiği o meşhur sözü armağan ediyorum..!
Kalın selametle
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...