Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Esnaf Belediyeye Yürüdü
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 02.12.2012, 11:35   #28
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1266 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Esnaf Belediyeye Yürüdü

Videodaki üslubu tasvip eden kimse yok..O esnaflar da mücadelelerinde samimiler..Kimsenin adamı falan da değiller..Lafı söyleyen kadar söylettirene de bakacaksın..Ordaki esnaf bıktı,gına geldi..Hiçbir esnaf ben dükkanımdan çıkmam demiyor..Ben buraya bu projeyi yaptırmam demiyor..Adamın malının değerini ver kardeşim,adamın zararıyla alakalı tereddütlerini gider,herkes dünden razı tapusunu vermeye..Sen,ben ve Doğan Ürgüp dahil kimse,AVM yapılacak,iki ev yapılacak diye de milyarlarını,birikimlerini böyle belirsizliğe,muammaya atmaz.Ben ve ordaki esnag bu projeyi biliyor ama sizler sadece animasyonu biliyor.Sadece ve sadece animasyona bakıyorsunuz ve beeldiyeden taraf olup ordaki esnafa sövüyorsunuz.Bu adaletli değil..