Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 07.06.2013, 14:02   #266
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 690 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bakın yine bir iddaa da bulundunuz ama ispatlama noktasına gelince tıkanıp kalıyorsunuz. Şimdi ben samimi bir arkadaşıma, her gün görüştüğüm bir arkadaşıma tehdit yollamışmıyımdır sizce Şu konuda haklısınız biz IP numaralarını görebiliyoruz. Fakat ben IP numaralarından adres tespiti yapıp bu söylediğiniz iki kişiye tehdit yollamış mıyım? Dediğinize göre yollamışım, bu iddaanızı ispatlar mısınız lütfen?

İddaiyı ispatlayacak delillerin ne olduğunu sen çok iyi biliyorsun Duman...
Neyse uzamasın...

Tekrar ediyorum, benim duruşum şudur: kimin başbakan kimin muhalefet olacağı tartışması değildir. Nasıl başbakan nasıl muhalefet olunacağı tartışmasıdır, arayışıdır...

İnsanın hakkına müdahale nerede varsa ben onun karşısında hep oldum, olacağım da..

Zamanın baş örtüsü konusunda da oldum, alkol konusunda da oldum, Atama saygısızlık konusunda da oldum...

Amam devletin bu haklar konusundaki karşı duruşunda ki adaletsizliği hiç bir zamanda söylemeden vaz geçmeyeceğim

Sevgi ile...
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...