Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 31.03.2014, 22:21   #6
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 769 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sami Aydın farklı kazandı

Sami Bey'e yeni görevi hayırlı uğurlu olsun. Kendisinden gece gündüz demeden çalışmasını ve Sivas'a beş yılda çağ atlatmasını bekliyoruz. 2019 yılında nüfusu 500 bini aşmış ve büyük şehir olmuş bir Sivas ortaya çıkartmak için gece gündüz demeden çalışmalı. Zira çok fazla zaman kaybettik.

Projeleri inernette, kitaplarda, broşürlerde vs kayıt altında. Birkaç ay sonra hesap sormaya başlarız. Hani başlıyor mu projeler deriz. Sami Bey'in sadece bir-iki ay ekip kurmak için mazereti var. Başka da mazereti yok. Zaten bildiği iş. Hemen çalışmaya başlamalı.

Şahsen güvenim tam. Büyük işler yapacak inşallah. Bu yaz Sivas belediye projeleri ile şantiyeye dönmeli. Hazır iktidar ve bakan desteği varken yatırımlar patlamalı.

Benim iki önemli beklentim var: Birincisi direkt belediyenin görevi değil ancak OSB'nin geliştirilmesi ve yeni OSBler kurulması için öncülük yapmalı, yeni yatırımcılar Sivas'a getirilmeli. Sivas bir sanayi şehri kimliği kazanmalı. İkinci beklentim en azından üniversite ile şehir arasına raylı sistem kurulmalı.