Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 31.08.2014, 00:40   #28
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 865 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Başkan'dan Büyükşehir Çağrısı

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gözüm hala hile diyosun ya çağ atlatacak proje ne yapacaz atomu yeniden mi parçalayacağız diğer şehirler arayı iyice açtı bak Malatya'ya Kayseri'ye yaklaşılmıyor.Bizlere düşen görev şu 110 bini bulup hala yasa yürürlükteyken Büyükşehir olalım.Bunu belediyeden de beklemeye gerek yok aslında burda Sami kazansın diye yırtınıp durdum tüm tanıdıkları aradım oy topladım adam Başkanlığın tadını çıkarıyor ya biraz haraket arkadaş biz artık bıktık şenlik belediyeciliğinden kaç ay oldu tek inşaat yok Büyükşehir olma içinde çalışma yok zaten geçen televizyonda bu projeler için tek dönem yetmez dedi birader yetmeyecekte niye bizden o projelere oy istedin hepsi aynı bütün sülalesini işe alır yiyeninden başlar sonra halka hizmet ettik derler inşallah öyle yapmazsın sami başkan
Bende istanbulda oturuyorum seçim öncesi tüm akrabayi arayıp doğan başkana oy istedim emin ol o elindeki kısıtlı imkânlarla daha fazlasını yaptı sivasa ama sami aydına bakıyorum da nerde düğün dernek orada maşallahi var bu konuda biz hizmet istiyoruz kim gelirse gelsin ama kazanan sivas olsun bırakın particiligi sami aydın döneminde de Sivas geriye gitti bu gidişle yine geriye gidecek bu bariz ortada ama insallahh yanılırım.bence park pahce projelerinden evvel sivasi şaha kaldiracak projelere imza atsin.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla