Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas'ta Liste Şoku
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 14.04.2015, 10:10   #20
amet_58
Tecrübeli Yiğido

amet_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amet_58 Şuan amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.04.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 672 amet_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ta Liste Şoku

Alıntı:
amazon10 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Öncelikle biz kimiz onu bir yazda kendimizi tanıyalım.
ikincisi 92 olaylarının sivasta oynanan bir oyun olduğunu anlamayacak kadar aptalsan sana ben daha bişey anlatamam.
üçüncüsüde 13 yıldır sivasa hakim olan akp nin şu yaptıkları bence hiç. Birazda vaatedip yapmadıklarından bahset bence.
1- öncelikle siz kimi desteklediğinizi söyleyemeyecek kadar korkak , dış odaklarla iş birliği yaparak hükümeti yıpratma çabasına giren gerekirse hdp chp işci partisi farketmez hepsini destekleyebilecek karakterdeki insanlarsınız. gidip hükümeti israile avrupa parlementosuna şikayet edenler sizlerin temsilcileri..
2- yıllardır 92 deki oyunun kimler maşalığını sözcülüğünü yapıyor bilmiyorsan sana ***da demiyeceğim ***lara hakaret olur.
3- ben hükümetin icraatlerini yazdım sende söz veripte yapmadıklarını söylede öğrenelim.... ve bir daha yazacak cevap bulamayıp bir yerlerin sıkışınca hakaret etme önce insan ol tartışamıyorsan yorumda yazma haddini bil benim uslubumu bozdurma

Konu _DuMaN_58 tarafından (14.04.2015 Saat 12:11 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Hakaret kelimeleri kullanmayınız.
amet_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı amet_58'e Teşekkür Ediyor...