Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 29.12.2014, 16:17   #14
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 578 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sami Aydın'ın zulmü ??

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Amazon sen kisin ki anlamadıkları kitap diye yazmışşın.Edebini adabını topla adam gibi yorum yap insanlarıda kışkırtma tamam mı
Hem kendin diyorsun belediyeler kendi adamlarını alırlar diye sonrada sadece AKP ye laf atarsın. Senin yaşın kaç bilmem ama ben istanbul büyük şehir belediyesinde Nurettin Sözen ( CHP'li ) zamanında köyünden hiç istanbula gelmemiş ama maaş alan insanları biliyorum sen neyden bahsediyorsun.Büyük şehir belediyesinde Alevi olmayanları almadıklarını biliyorum sen neyden bahsediyorsun.Kendi kendine konuşuyorsun işin gücün çamur at izi kalsın.Sizin genel müdürünüz ( CHP'nin ) kemalcıkda SGK nin altına üstüne getirdi azcık ondanda şahşiyet varsa çıkar istifa eder ama nerdeeeee.
Birincisi anlasaydın hakkı hukuku ayırabilirdin, o yaptı bunlarda yapsın deyip geçmezsin anlamadığın buradan belli. Kul hakkı yemek ne tatlı geliyor size.
İkincisi ben chp li değilim yani kemal kılıçdaroğlu beni bağlamaz.
Üçüncüsü bu ülkeyi bu duruma getirenler akp ile chp nin anlaşmalı çalışıyor olmasıdır. Ve bunu anlamayan şakşakçılar ve aptallar topluluğudur. İşte sen o aptallardansın. Sen onların birlikte çalıştıklarını fark edemeyecek kadar aptalsın yani.

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla