Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 16.07.2013, 22:18   #598
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 736 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

Alıntı:
sivasli_boy Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Adamın alıntı yaptıgı yere bakın müthiş tarafsız meyda maşallah... böyle birşey yapıldıysa bunu yapanı lanetliyorum demek ne kadar zor bu neyin kavgası sırf ikdidar olamıyoruz diye ortalıgı yıkmak.. siz devam edin amaca ulaşıyorsunuz ekonomi kötüye gitmeye başladı bile devam edin...
Sen nereyi kaynak alıyorsun Adamım. Bu haber sadece odatv.com değil tüm haber sitelerinde geçti. Sanki valinin ağzından kendileri konuşmuş gerçekten çok komik oluyorsunuz.. Çıkar o at gözlüklerini biraz etraflıca bak! Hemen yargısız infaz peşin hüküm ve linç.!
Ekonomik kötüye gidiyorsa bunun tek sorumlusu şuan ki iktidarın başıdır. Halkı kışkırtıcılığa zorlayarak ortam gererek bu noktaya getirmiştir. Biraz da aynaya bakmalılar. Her şeyde haklı olunmaz biraz da eleştiriye açık olunmalı. Ben bilirim ben yaptım ben dedim dediğim dedik çaldığım düdükle olmuyor bu işler.
Öz eleştiri yapıp, halktan özür dilemeliler, polis saldırısıyla ölen 6 kişinin de zanlıları cezasız kalmamalı. Hukuk yoluyla cezaları verilmeli. Demokrasi olduğuna inanıyorsak bunu gerektirir.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla