Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas AVM'ye Kavuşuyor
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 28.08.2014, 21:30   #14
sivasfutbol
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sivasfutbol Şuan sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2014 04:17

Tecrübe Puanı: 0 sivasfutbol FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas AVM'ye Kavuşuyor

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aynen kardeş yeri adamlar nokta atışı seçmiş alibabaya er holding düşünüyor ama pek gitmez orada ayrıca ismi novada olması. Tokat aklıma geliyor bende Uyuz oluyorum sivas ticaret odası başkanı gidip tokata avm dikiyor bize nazire yapar gibi sürekli reklamını yaptırıyor.şimdi sıra 5 yıldızlı otelde onuda avm projesine dahil etseydi keşke rezidanslar yerine.
Tokat'a AVM yapmakta bana göre haklı çünkü şehrimize ne zaman bir yatırım gelse karşı çıkana kesinlikle oluyor. Şehrimizde umarım ilerleyen zamanlarda Nitrocare'ın ortakları ile kurduğu fabrika gibi önemli ve dünya çapında satışlar gerçekleştirebilecek firmalar fabrikalar kurarlar. Tahminim o ki şu an yapılan oteller bitmeden Sivas'a otel yaptıran olmaz. Çünkü Sivas şu an otel konusunda yeterli gibi turistik yönden tanıtım gerekiyor. Avrupa'dan Sivas'a turist getirebilecek turizm şirketleri ile anlaşılarak 5 yıldızlı otel yapılabilir belki.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı sivasfutbol'e Teşekkür Ediyor...